Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut

#1
Ei bine, poate unii ma stiu de pe alte forumuri anime, dar... nu conteaza :p
Eu sunt Adi. Postez momentan si in urmatoarele luni din Alba Iulia, voi face 18 ani peste aproximativ 8 zile.
Hobby-uri: Aveam inainte o gramada, dar am ramas la a viziona diferite filme si... psihologie ^_^
Anime-uri preferate: Ar fi Inuyasha si Naruto Shippuden pe moment. Inainte eram un fan inrait anime, dar acum am lasat-o mai moale... nu prea stiu de ce... poate imi voi reveni cand voi gasi un anime misto Smile
Altceva nu stiu ce as putea spune despre mine, dar sunt convins ca voi primi intrebari... macar cateva... si sper sa pot raspunde.
Oh, well...hope I make some friends ^_^
[Imagine: tenshi10.gif]

#2
Probabil ca te cunosc...daca esti acelasi guardian angel cu care obisnuiam sa vorbesc pe anime-fantasy...ne cunoastem!Si mie imi place psihologia si tot ce tine de acest domeniu.Intrebari pentru tine...
1)Ce muzica asculti?
2)Vrei sa fim prieteni?
Nu imi mai ramane sa iti mai spun decat have fun si spor la postat.
Ja Ne
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#3
Ascult in general Love Songs de ceva timp... ascult si Goth si House cateodata... eh, tot felul de piese... dar pot spune ca tind spre melancolic... don't really know why, but that's my thing... It allways was...
Prieteni ? Umm... why not ? :p un prieten nu e niciodata in plus...
[Imagine: tenshi10.gif]

#4
Salut.Ma bucur ...eu sunt Stefania.Sper ca si ceilalti sa te distrezi si sa te simti bine pe acest forum.PAI...intrebari:
*ce zodie esti?
*care sunt personajele tale favorite din anime-uri?
*ce manga ai citit?(sorry am uitat sa precizez dak ai citit)
Si nu stiu cam atat de la mine .Happy posting!Ja'ne! :bye:

#5
Zodia Leu... adica voi face 18 ani peste cateva zile... Smile desi nu sunt pasionat de zodii... consider ca sunt un joc amuzant si nimic mai mult :p
Muzica am precizat mai sus...
Personaje favorite din anime-uri ? Kagome ^_^ apoi ar fi Kakashi din Shippuden Smile don't know why, dar imi place atitudinea lui si raspunsurile pe care le da in general... in rest chiar nu ma prea pot gandi momentan...
Manga, nope ^_^" n-am citit... sorry...
[Imagine: tenshi10.gif]

#6
Ohayo ^_^ !Bun venit pe Animezup !Sper sa fi un membru activ,sa iti faci multi prieteni si sa te distrezi.Acum intrebari :
1. Iti place sa citesti?Daca da,ce stil de carti?
2.Do you belive in ghosts?
3.Iti place japoneza? ^_^
4.Ce vrei sa devi?

#7
Tnx Deea-chan :p
Nu sunt chiar genul cititor, nu prea stiu de ce, dar mai citesc cateodata carti psihologice... sau enciclopedii sau lucruri de genul... rareori reatii ale unor naratori sau poeti.. sau etc
Nu, nu cred in fantome si nimic de genul... sunt genl care crede in lucrurile ce se pot explica intr-un fel sau altul prin argumente logice..
Imi place oarecum, dar nu intr-atat incat s-o invat asa cum o fac altii :p
Vreau sa devin... Psiholog :p asta e pasiunea mea si de asta ma tin in continuare...
[Imagine: tenshi10.gif]

#8
buna ^^

etoo.. welcome hug

si eu tot psiholog vreau sa devin 10

eh,bine ai venit, sper sa te simti bine pe zup,
sa-ti faci o gramada de prieteni (si asta nu e o problema, te asigur 4 )
sa postezi cat mai mult si mai bine hug

eto.. wanna be mt friend? =^.^=

#9
Jigoku... mersi de primire 10
Ca raspuns la intrebarea ta, sure, why not ? Smile sper sa ma obisnuiesc cu site-ul si cu ce e aici in general... nu stiu de ce mi se pare mai complicat, dar... cred ca e prea diferit fata de cum e in general pe forumuri, deci >.> mnah 10
[Imagine: tenshi10.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)