Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salon Gothic-Lolita

#1
[Imagine: salon_gothic_lolita.jpg?t=1254766943]
Gothic Lolita a devenit mai mult decat o moda. Lolitele goth nu au doar vestimentatie proprie, ci si tabieturi, preferinte, un stil aparte in care totul este pus la punct cu mare grija, de la machiaj, pana la cel mai mic accesoriu. Te invitam sa iti pui si tu la punct costumatia de gothic lolita, sau pur si simplu sa improvizezi, si sa vii la un Salon dedicat voua. Si cum o goth-lolita autentica se simte in mediul ei într-o atmosfera fin de siècle, noi va punem la dispozitie un spatiu cu iz decadent, in care veti fi cu siguranta in largul vostru, cu ceai, fursecuri, muzica si, bineinteles, carnetele pentru consemnarea barfelor implicite oricarui salon, goth sau nu. Gazda acestei intalniri mondene este Biroul pentru Cercetari Melodramatice (Str. Popa Petre Nr. 6, in continuarea lui C.A. Rosetti). Vineri, 9 octombrie, incepand cu ora 17.

Tinuta obligatorie: gothic-lolita, negru sau asemanator.

Cu drag: Reactive (PS: Don't ask me...)
[Imagine: Untitled-1.png]

#2
Eu vin 4
Chit ca o sa trebuiasca sa chiulesc la un curs dar deh, e singurul pe ziua aia si in ultima perioada am fost mai mult plecat cu treaba, o sa ma relaxez si eu cu ocazia aia. Cine stie cand mai am timp sa ies dupa asta.

Altcineva se mai anunta?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)