Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sallz` !

#1
pai, ce sa zic...buna , am venit aici pt. a citi fanfic-uri si sa ma uit peste niste fanart-uri...sunt Narutardata...site recomandat de o colega la fel de Narutardata ca si mine...si altceva mai puteti vedea pe profilu' meu...so, farwell, friends ! bye.

#2
Bine ai venit pe Animezup, kat!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna! Deci daca tot am aterizat pe aici sper ca nu te superi daca te iau la intrebari 21
1.La ce anime te mai uiti?
2.Cati ani ai? 4
3.Trupa/cantaretul preferat? 4
4.Cuplul preferat din naruto ?
5.Iti place sa scri fic-uri?

Well...cred ca mi-am scapat curiozitatea din lesa 21 ,oricum sper sa ai rabdare sa raspunzi la intrebarile mele 4

Ash...ce uituca pot fi....WELCOME 4

Bye si sper sa te distrezi pe forum 4

#4
nicio problema, am si eu o ocpuatie :
1 . Naruto forever \m/
2 . 14
3 . multi, dar in ultimul Puya
4 . oscilez intre itaxsaku si sasuxsaku , dar raman la sasuxsaku , e canon si are mai multe sanse [ in special dupa ce itachi moare=]] ]
5 . nu , dar imi place sa le citesc si sa le apreciez

p.s. : ms amandoi/ua pt. intampinare...si am o vaga banuiala ca ma voi distra chiar bine ;]

#5
Hi, bine ai venit pe Animezup
Eu sunt Alexandra(dar prefer Alexutza) si mie imi plac mooolt de tot fic-urile cu Naruto in special Sasu-Saku
Daca nu te supi am si eu o intrebare chiar 2 :
1. Care e fic-ul tau preferat din cele sasusaku ?
2.Ce anime-uri iti mai plac inafara de Naruto ?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sallz Deutzzyka 1 1.687 25-04-2010, 04:42 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  Sallz Allz ThE GhOst 11 5.394 02-02-2009, 12:29 PM
Ultimul răspuns: ThE GhOst


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)