Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sall'z

#1
Ja Ne :pls: Eu sunt Meg .Nu imi spun numele adevarat pentru ca nu imi place cum ma cheama ^_^.Imi pare bine sa va cunosc pe toti.Anime-uri preferate4eath Note, Nana , Naruto , Full Metal Alchemist , Kaleido Star.Muzica.Ascult orice inafara de manele , populara si dance.Imi place sa citesc si cand nu am ce face ''devorez'' multe carti.Mda si as mai spune ca imi place fooarte tare ciocolata :pfiu: Si cam atat despre mine. Daca aveti intrebari.....

#2
Bine ai venit pe Animezup, Megumi-chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ohayo Megumi-chan. hug
Well, sper sa te distrezi aici pe zup. Cateva intrebari.
Esti fan yaoi/yuri/hentai? Daca da, spune-mi cateva anime-uri preferate din aceste genuri.
AI vreun personaj masculin preferat dintr-un anime sau o carte? Daca da, care?
Citesti manga? Ai preferinte cand vine vorba de prieteni?
Si ultima intrebare, ce te inspira?
Well spor la postat and Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
1.Nu prea "?
2.Anime: L
Carte: Aici intra toate personajele masculine din seria Twilight.Imi place foarte mult cum s-a gandit S.Meyer sa ii creeze pe fiecare.
3.Da citesc. Si cand vine vorba de prieteni ... ma imprietenesc repede cu persoanele care au aceleasi hobby-uri ca si ale mele.
4.Sincer? --_--" Imi gasesc inspiratia atunci cand sunt foarte nervoasa avand o gramada de idei. Ori proza , ori versuri sau desen.Asta ma ajuta si sa ma calmez.

Zbye :bye:

#5
Buna Megumi-chan hug

The questions :

1 . Cati ani ai?
2 . De unde esti?
3 . Cum ai aflat de Zup?
4 . Stii sa lucrezi in Photoshop?
5 . Te descurci in domeniul fotografiei?

Well , that's all . Have fun , happy posting without spam and welcome . hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#6
Hye .Megumi-chan ^__^
Bine ai venit pe zup , sper sa te simti bine aici si sa cunosti multe persoane speciale cu care sa ai relati de amicitie .
Am si eu cateva intrebari pentrua tine :
1.Care este cel mai mare vis al tau ?
2.Daca ar fi sa faci un lucru interzis/imposibil care ar fi acela ?
3.Prieteni trebuie ales si atentie , tu cum faci asta ? Te bazezi pe anumite criterii ?
Cam atat , ai grija cu regurile si spor la postat .
^__^


#7
Zuza.
1. 13 in martie
2. Cluj
3. Cautam niste ficuri si de fiecare data dadeam de site-ul asta si m-am decis sa imi fac cont.
4. Da, stiu ^_^
5. Nu prea dar totusi mai am timp sa invat Smile

Soph.
1.Pai am doua: 1.Sa ajung sa vizitez Japonia si Coreea dar cred ca orice fan anime vrea lucrul acesta^_^. 2.Vreau sa invat sa cant la un instrument
2.Daca ar fi sa fac un lucru imposibil? Ca de interzis nu sunt instare . Pai sa vad ... "? cred ca as sari cu parasuta de pe Empire State Building dar cum sunt uituca sa imi dau seama ca am uitat de care fir sa trag pentru ca sa se deschida parasuta.21 Cam imposibil ... 4
3.Ma inteleg bine cam cu toata lumea.Prietenii sunt un lucru important pentru mine.Singurul criteriu dupa care mi-i aleg este faptul ca nu ii suport pe cei mareti care se cred mai buni decat ceilalti.


Mersi pentru primirea calduroasa :bye:

#8
Salut, Meg. Bine ai venit pe animezup.

Nu îţi place numele tău? Well, în ultima vreme găsesc mereu persoane cărora nu le place numele lor, dar să îţi zic ceva, trebuie să te obişnuieşti cu el 21 şi după obişnuinţă o să îţi şi placă ( pofta vine mâncând ). La o adică, dacă nu o să îţi schimbi numele ( like prenumele lol ) în timpul vieţii, ai face bine să te obişnuieşti cu el.

Anyway, Death Note, Nana? I like them too.
Întrebare? nu ştiu dacă s-a pus, anyways: ce zodie eşti?

See you around, şedere plăcută!

#9
Hey Meg. Ce faci?
Bine ai venit pe zup 21
Nu am intrebari, m-am lamurit din celalalte intrebari puse de useri.

P.S. Sper ca vom fi prietene :bv:
P.S.S. Nici mie nu imi place numele meu dar m-am obisnuit!

Ja'ne:bye:
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#10
Bun venit pe animezup draguta. Vreau sa te intreb daca scrii ficuri si daca ti-ar placea sa fii vampir.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sall Kohoko-sama 5 2.243 04-10-2013, 05:39 PM
Ultimul răspuns: Kohoko-sama
  SALL Dutidulci 9 2.338 30-06-2013, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Dutidulci
  Sall' NaruHina 2 1.679 22-07-2012, 11:05 AM
Ultimul răspuns: Kyandi.
  Sall all!! JoKeR 7 3.503 06-03-2011, 09:52 PM
Ultimul răspuns: JoKeR
  ***SALL*** dyana 7 3.265 22-12-2010, 09:57 PM
Ultimul răspuns: dyana
  Sall Hasamy lost vampire 8 3.749 18-09-2010, 10:32 PM
Ultimul răspuns: Sibel.
  Sall Loome:) x3 Kibii. 5 3.018 16-06-2010, 10:30 PM
Ultimul răspuns: Lori.
  Sall! YuriDarkAngel 5 2.657 14-06-2010, 11:12 PM
Ultimul răspuns: YuriDarkAngel
  sall ღnicolღ 4 2.581 27-04-2010, 04:30 PM
Ultimul răspuns: ღnicolღ
  Sall . xD ai laaav iuu 3 2.287 28-03-2010, 02:55 AM
Ultimul răspuns: ai laaav iuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)