Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sa ne cunoastem

#1
Numele meu este Ioana dar imi place Andreea, este un nume frumos si mi-asi fi dorit sa ma chieme asa, numele meu este atat de banal. Daca imi spui Andreea sa sti ca te iubesc, ador numele asta, iar la un baiat imi place Alexandru, am niste motive pentru ele dar nu le zic. Imi place muzica de orice gen, mint nu-mi plac manelele ca m-a turbeaza sormea cant asculta ,si m-am plictisit, nici ca le iubeam mult inainte. Imi plac cantarati romani dar mai mult cei americani si spanioli. Le ador pe Ashlei Tisday si Selena Gomez. Sper sa nu vorbiti ca pe mess ca nu ma dau in vant.
Acum puneti-mi intrebari.

#2
Bine ai venit pe Animezup, adaioana!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna Ioana, bine ai venit pe zup 10
Pe mine ma cheama: Andreea 21 si Tatiana
Si eu il consider un nume frumos dar sa sti ca si al tau este, ar trebui sa il pretuiesti mai mult 71
Tie la baieti iti place Alexandru... si mie Alex 21 (si Adi si Andrei si Robert)
Hmm.. sa vedem cateva intrebari.
Cati ani ai?
De unde esti?
Ceva hobby-uri?
Ai animale? daca da, cum le cheama si cate ai? si ce fel de bineinteles10
Hm... sunt frumoase fetele alea 10 mie personal imi place Jonas Brothers ca sa enumar si eu din seria asta 21
Dar o prefer pe Blake Lively si Chace Crawford (Gossip Girl)
Sper sa te distrezi pe aici hug si sa iti faci multi prieteni.

#4
Salut Ioana. Ma cheama Ion.
De ce nu iti place numele tau?
O sa il schimbi in viitor?
Selena Gomez e tipa aia despre care am zis eu ca e draguta, dar e fail la cantat?
Canti?
De ce?
La ce?
De Ce?
Cati ani ai?
De ce?
Ce animee ti-au placut?
De ce?
De ce cant iti citesc nickul am impresia ca incepe cu "aa" in loc de "a" ?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#5
Nu-mi place Ioana pentru ca este un nume foarte cunoscut, singurul lucru care imi place este faptul ca sunt multi apostoli cu numele meu asa ca ma satur de sarbatorit 21.
Raspunsuri la intrebari:
Animeuri preferate: Naruto ( imi plac cuplurile originale: sasusaku, naruhina, shikatema, saiino, nejiten etc. 4), Death note( Eu chiar asi vrea ca Light sa fie cu Misa 8), Kiddy grade ( imi palce de Lumiere), etc. imi palc cam toate.
Imi place sa cand dar nu am cine stie ce voce.
Am 14 ani
Sunt din Bucuresti
Imi plac caini mici, am doi catei mici si frumosi pe care ii iubesc mult: Cucky si Puffy. Cucky este batrana dar pare si mai frumoasa 888, Puffy este jucausi si face un an pe 10 luna asta.
Imi place in timpul liber sa compun cantece, sa inventez povesti chiar daca nu sunt pentru mine. Nu am multi prieteni asa ca nu prea stiu ce sa fac in timpul liber.Am cativa dar sunt fitosi si prefacuti, daca ai bani stau cu tine, dupa ce ii dai pleaca si uita.

#6
Hey Ioana!hug..Si pe mine ma cheama Andreea..nu stiu de ce iti place acest nume asa mult22..eu intalnesc acest nume la fiecare colt de strada 29..ma rog gusturile nu se discuta3
In afara de intrebarile care ti-au mai fost puse as mai vrea sa te intreb:
Alt gen de muzica nu mai asculti decat pop?..Niste house..techo..electro..urban..cv?21
Manga citesti?
Ce culori iti plac?
Cum te-ai caracteriza in 3 cuvinte?
Ce zodie esti?



Cam atat...astept raspunsurile talehug..Bye3
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#7
salut ! multumesc de comentariu ...si pe mine tot andreea ma cheama 10 ce ciudat...21..sincer...oricum...bun venit pe animezup si sper sa iti placa aici si sa iti faci multi prieteni :X
ja ne bye
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥

#8
Si pe mine tot Andreea ma cheama. =]] Nu inteleg de ce iti place... prea multi il poarta. Anyway.. Dau comment cam tarziu, stiu : - J , insa vroiam sa vad ce gen de fata esti.
Poate o sa mai vorbim, slabe sanse. Sa ai o noapte frumoasa, ingeri sa te pazeasca. Sa fi cat mai activa, sa scapi de prietenii aia fitosi. : - J
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#9
buna ioana si bun venit
iti place numele andreea? ti-l dau pe al meu pt ca mie una nu imi place si de asta mie mi se spune deea
la multi ani pt catelul tau app (cu 4 zile mai tarziu)
sa vedem eu nu am ce sa te intreb...cam toate intrebarile au fost folosite deci nada
iti place selena gomez? dap cum se spune gusturile nu se discuta oricum ma bucur sa te cunosc si din ceea ce am spus despre selena gomez sa nu te superi pe mine insa eu sunt rockerita deci iti dai seama ca nu prea sunt cu cantaretii de la disney
sper sa mai vorbim

#10
Pai...cum sunt un lazyass nu am citit ce intrebari ti-au pus ceilalti asa ca iti urez un calduros bun venit si hai sa n-o mai lungim si sa trecem la interogatoriu:
-Ce rasa de caini preferi?
-Ai vrea sa ai un caine?
-Culoarea preferata?
-Zodie?
-Cantec preferat?
-Iti place sangele 19? (culoarea lui nu te gandi la altceva24 )
-Ce anotimp preferi?
-Ce note ai?15 (oooo tough one)

Nu te ingrijora de limbajul de mess,nu multi vorbesc asa.Inca o data,cu riscul de a ma repeta,iti urez bun venit si distracite placuta4
I'm the Prince that obeys the King.We'll make you feel the dispair of Ice...
[Imagine: Untitled-1.jpg]
[Imagine: 5cd0665.png][Imagine: 45c0770.png][Imagine: 2b5b589.png]
SNOWY IS A
()()
( . .)
( )( )




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)