Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SPAM POSTS

#11
Heart I just love this anime. Dar inca nu l-am terminat deoarece l-am inceput foarte tarziu .Dar cu siguranta este super si povestea si grafica . :cry:

Yondaime edit: Postarea ta este considerata spam. Te rog sa iti rezumi ideea in minim 3-4 randuri.

#12
Super
Sper ca astia doi si mai ales Marcus sa devina mai romantici. 108
Next, next, next te looog...4

#13
OK,oficial,am gasit o metoda sa ma descurc cu frati-miu! 24 Si imi place cum el e chiar un idiot si ea malefica,sper sa mai vedem pozne de-ale ei cu mosulica ala pe ici pe colo! 21 Si in final,ma bucur ca sunt parti lungi! 8
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#14

#15
A fost frumos.Chear foarte frumos.Despre aceste carti nu mai am ce zice,fiindca nu gasesc ce as putea spune despre ceva care m-a lasat pur si simplu fara cuvinte....
[Imagine: tumblr_mihybjaQlI1rnvpygo1_500.gif]

#16
Dupa ce am citit Romanul adolescentului miop am ramas cu impresia ca omul asta nu a fost tocmai intreg la minte dintr-un anumit punct de vedere si nu stiu cati m-ar contrazice in aceasta privinta.
[Imagine: tumblr_mihybjaQlI1rnvpygo1_500.gif]

#17
Buna, ii ador pe astia doi!
''marimea lui colosala'' 21)
Astept next-ul cat mai repede...
Mmilk
*serios? 100 de caractere?*

#18
Buna.
Iei, fic nou!!
Abia astept sa vad cum o sa evolueze povestea, deja m-am indragostit de Alex.
Ador finalul:
"- Andy e un prost.
Da, la fel ca tine."
Astept next! 4

#19
[center][Imagine: forgive_people.jpg]
[Imagine: this-is-my-limit-83836-530-398.jpg][/center]

#20
AAAAA sunt prea multe dar am sa incerc sa va spun cateva...Naruto,Blood+,Bleach,Vampire Knight,Kaleido Star,Junjou Romantica da da stiu e yaoi dar mie imi place etc etc sunt multe.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)