Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Favourite SOTW Theme
PC Games
8.70%
2 8.70%
Given Stock Photo
17.39%
4 17.39%
Ninja~
4.35%
1 4.35%
Anime
43.48%
10 43.48%
Movies
26.09%
6 26.09%
Total 23 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

SOTW 6

#11
.Kvasir
Lucrarea este destul de bine lucrată.. per ansamblu. Are un background curat, clear and lovely. Personajul se vede foarte bine. În fine mi se pare că l-am mai văzut... ori îl ai făcut mai de mult, ori am visat eu. Ceea ce nu îmi place este cum se vede textul, pur şi simplu mi se pare că nu se potriveşte atât de tare şi well... mi se pare că nu pera se potriveşte cu tema Freedom. Pe mine mă duce cu gândul la altceva.


Rx~

Hmm, pretty ok... Nu e cine ştie ce şi mi se pare că e lucrat cam împrăştiat dar backgroundul e destul de interesant şi personajul [ ca şi o umbră ] se vede foarte drăguţ. Ceea ce apreciez cu adevărat la această lucrare este ideea, modul în care a fost lucrată şi esenţa în sine. mă duce cu gândul la libertate, de parcă tocmai am scăpat de ceva foarte apăsător. Totuşi, textul nu se vede bine poziţionat acolo.

FallenAngel
Drăguţă lucrare o.o îmi amintesc de una precedentă, şi mi se pare o evoluare totală. very hig. Per ansamblu îmi place, background fain, personaj ca lumea. Ideea în care a fost lucraă e bună şi calitatea imaginii e ok. Textul nu se vede prea bine pus acolo, şi culoarea, şi fontul. În fine, mi se pare că nu se potriveşte deloc acela. Nu ce este scris, ci culoarea, cum este poziţionat. În fine ceea ce am zis şi mai sus. Şi cum te-ai semnat, well that isnt that cool. Şi e ceva cam simplu.

Stroke
Ştiu semnătura. O ai de ceva vreme. E foarte bine lucrată, îmi place mesajul transmis. Libertate totală, fără raţiune dacă m-ai întreba pe mine. Frumoase efecte, culori, text... ceea ce nu prea îmi place este felul în care ai creat acea ' umbră ' well, ' dublură' a personajuluui iniţial. pe la mâna acestuia pe acolo, [ care intră într-un nor sau aşa ceva ] în fine acolo nu îmi place cum se vede, mi se pare rupt şi... pff nu ştiu să explic concret dar nu îi dă un aspect prea plăcut.

Dumi
Chiar îmi place. Drăguţ border. Scrisul este foarte ok. Baloanele mereu exprimă libertate, iraţională desigur . AI o lucrare foarte reuşită, nu am găsit ceva să nu îmi placă. Colorată, semnificativă, plină, complexă şi totodată simplă. like it.

Alysu
Backgroundul este ok, şi personajul. Ideea ta de libertate este foarte drăguţă şi cu adevărat free. Şi pe mine mă ' eliberează ' când o privesc. Mi se par ok efectele, deşi textul parcă e prea ţipător de-*odată cu acele efecte. Atât aş avea de zis, mi se pare puţin cam prea ţipător în rest îmi place.

Mitzuke.
Lucrarea este ok. Textul nu îmi place cum se vede. Nu se potriveşte cu semnătura şi ... cred că îi puteai adăuga şi lui nişte umbre sau ceva. De preferat schimbarea culorii ... şi să nu fi fost atât de intensă, adică iese prea tare în evidenţă. În rest semnătura e destul de ok . Deşi nu mă duce prea tare cu gândul la freedom. Poate doar pt o anumită perioadă, oricum ideea e destul de interesantă.

Locuri :
1. Dumi
2. Alysu
3. Stroke

Care va să zică : cel mai mult mi-a plăcut lucrarea lu' Dumi, nu am găsit ceva să nu îmi placă la ea. A fost foarte drăguţă, în temă şi foarte reuşită. Chiar mi -a atras atenţia. Cea a lui Alysu deşi a fost cam ţipătoare, m-a ' eliberat '. Iar cea a lui Tox, well se vede că e foarte bine lucrată şi are stil xD
Felicitări tuturor pt lucrări : )

#12
Hmm sunt un fel de Lazy Monster [Lil Wayne e pussy monster deci trebuie sa ma laud 2] asa ca voi fi mai directa...


Lucrarile: 1,3,6,7

Mi-ar fi placut daca ati mai fi lucrat la calitate, flow, depth, colors lighting sunt la pamant si mai bine nu ati fi adaugat textul 10

Lucrarea 4

Sure printre cele mai bune, singurul lucu gresit ca ai ai adaugat acel clipping mask care a stricat tot focal pointul, mai bine il scoteai si faceai tagul mai mic 65

Lucrarea 8

Mitzule good job, I really like it, except textul [mai bine il scoteai] si semnatura cu numele tau (mda fic acolo a trebuit la pui copyright-ul 2] btw... cred ca focal pointul merge mai bine pe mijloc sau daca-l aduceai putin in mijloc si taiai putin din dreapta tagului... too much blur >_<

Lucrarea 5

preferata mea.. nu prea am ce comenta desi mai puteai lucra la text [sau sa-i fi pus un alt font 10] si poate daca ai mai fi lucrat putin ca quality 39

Deci votul meu este:
1. Tag 5. Dumi
2. Tag 4. Stroke
3. Tag 8. Mitzuke
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#13
Bă, nu ştiu când oi mai intra, mai bine votez de p-acu' =\

1. Aş fi concentrat mai mult atenţia pe pasăre, după mine se vede prea mult din fată, care nu prea e esenţa acolo. Nice manip., dar mai mergea lucrat, knowing what you usually do.

2. Nu prea văd care e rostul dacă render-ul e negru. Ar fi fost potrivit daca era colorat, we can tell. Efectele nu erau rele, dar sunt cam împrăştiate. Anyway, pe viitor să renunţi la chestia cu negru.

3. Fall, la tine se vede o îmbunătăţire faţă de lucrările tale obişnuite, care de obicei aveau tente de banner d.p.d.v. al dimensiunilor. E cam întunecat şi nu îmi dă senzaţia de freedom, dar, cum am zis, e o evoluţie.

5. Dacă nu era ideea cu marginile alea, nu erau multe de văzut. Calitatea lasă puţin de dorit, şi nu-mi place cum ai trântit semnătura, dar overall are aspect frumos.

6. Alice dragă şi la tine se observă o evoluţie, e cam overburned though, şi poate nu e cea mai bună alegere să mergi pe o singură culoare, but it's a very nice sig.

7. Bre Tehie nu prea îmi place genul de border în sensul în care nu merge pe sigul asta aşa bine. Te-ai axat prea mult pe bg, care s-a încărcat de forme, şi nu ai lucrat la focal. Şi textul e cam în plus.

8. Nu e rău dar prea ai băgat şi om şi text în colţ acolo, şi ca în cazul lui Rx, era fain să-i vedem şi faţa, doar că la tine e ceva mai bună ideea. Over blurred, şi copyright-ul ăla putea găsi şi locuri mai bune.

Overall:

1. 6-Alysu
2. 5-Dumi
3. 1-.Kvasir

#14
Am venit sa votez pt ca sa nu ma scalpeze tox10, deci iata-ma aici.
1. imi place foarte mult ideea pe care ai avut-o, dar nu imi place ca atentia mi se indreapta spre fata. trebuia ca pasarea sa imi sara in ochi.
2. efectele nu sunt rele, imi plac, dar nu ma atrage sig-ul tau...nu e ceva nemaipomenit.
3. pas.
4.Simply love your work. tu esti cea mai tare in materie de sig-uri71)
5. nu comentez pt ca nu vad poza...22
6.Imi plac la nebunie efectele pe care le-ai folosit, doar ca as fi ales o alta fata.. aceea parca este in chinuri...
7.E c-am incarcat...in rest nu pot spune ca imi displace.
8.imi dau seama ca in stanga e un om...dar in dreapta ce este? nu prea inteleg...
deci clasamentul dupa mie e urmatorul
1.alysu
2.Toxic akka Stroke
3.Kvasir

#15
SOTW 6 is over buddies ^.^ În urma voturilor multe, punctajul este următorul:
.Kvasir - 2p; Toxic(Stroke) - 5p; Dumi - 8p; Alysu - 8p; Mitzuke - 1p.
În caz că vă întrebaţi, locul 1 are 3 puncte, 2 - 2 pct. şi 3 - 1 pct, şi la sfârşit adunarea, lol.
Thus, clasamentul este următorul:

1. Dumi & Alysu - câte 8 pct.
2. Stroke - 5 pct.
3. .Kvasir - 2 pct.

Felicitări tuturor participanţilor ! Cei de pe locul 1 vor primi şi reputaţie, dar toţi cei clasaţi vor apărea în Hall of Fame.

See you at SOTW 7 !



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  SOTW 11-INSCRIERI Ryuu 0 3.657 08-02-2011, 04:17 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  SOTW 10 - VOT Ryuu 15 13.244 06-02-2011, 07:42 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  Anunt! SOTW revine. Ryuu 9 14.473 03-02-2011, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 9-VOT Ryuu 20 16.227 28-01-2011, 05:28 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  SOTW 8-VOT Ryuu 17 14.571 11-01-2011, 06:42 PM
Ultimul răspuns: cicudaf
  SOTW 7 Tox 0 3.581 21-02-2010, 10:29 PM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 5 Tox 6 6.087 05-02-2010, 09:12 PM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 4 Tox 11 10.313 17-01-2010, 10:23 PM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 3 Tox 12 13.174 11-10-2009, 10:30 PM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 2 Tox 18 14.873 06-10-2009, 04:08 PM
Ultimul răspuns: Tox


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)