Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SOTM - Discutii generale

#11
tema concursului o gasesti aici dar... din cate am inteles, acuma se voteaza, tema era aerodinamica.

#12
Tema o gasiti la thread-ul pentru Intrari al lunii curente, exact la inceput. Thread-ul pentru vot va fi operabil in decurs de cateva minute.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#13
ok Mittwoch Smile
sper ca nu te-ai suparat dar nu am stiut ca lucrezi and stuff. Si mi se parea suspect ca nu se deschisese thread-ul de votare 21
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#14
Nu m-am suparat si probabil ca ma ocupam mai mult de SOTM si participam si eu, fara drept de castig desigur, dar august a fost o luna extrem de dificila pentru mine.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#15
Hmm, nu ar fi o idee dacă cei care votează să comenteze toţi concurenţii şi să le dea o nota, 1-10, fară sutimi gen 5.50, 9.70 etc. şi la sfârşit faci o medie şi user-ul cu media cea mai mare să câştige. 106 Mă rog, votarea a început deja la această edoţie so ...
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#16
Am facut o medalie pentru castigatorii SOTM, am acordat deja primele 2 medalii (Mimisor si Gez) si urmeaza sa fac si o galerie speciala cu toate sig-urile castigatoare.

Btw, o sugestie..
La Fic of the Week se acorda si un premiu pentru cea mai buna critica/cel mai bun comentariu 4
Nu numai ca incurajeaza lumea sa comenteze, dar ii si rasplateste pe cei care stiu sa isi argumenteze cum trebuie parerea.
Poate ar merge si aici un astfel de premiu. Deja am facuta o medalie, daca va decideti sa faceti lucrul acesta.

#17
Mi se pare o idee buna, o sa incerc sa o pun practica ^^
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#18
Toate discutiile de orice fel aici!

Ryuu, te rog, am discutat cu mai multi mozi si cu unul din admini si warnul pe care l-ai primit este justificat. Inteleg ca nu ai editat, dar a sterge un post cu intrarea finala dupa incheierea timpului pentru a posta adica 16 Septembrie la ora 23:59 e acelasi lucru. Stiu ca atunci cand am verificat si anume dupa 00:00 era acolo, fiindca atunci am creat threadul de vot si m-am luat dupa fiecare post in parte. Abia ceva mai tarziu l-am inchis.

Eu zic ca discutia se incheie aici. Te-am lasat prima oara asa. Dar cand ai mentionat de sters ai admis singur fapta.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#19
Ryuu, iti mai zic frumos o singura data, ai sters postul DUPA ce s-a inchis perioada de Intrari. Nu ma intereseaza cand l-ai postat. Eu nu te cunosc si regulile mele sunt la fel pentru toata lumea. Erau niste reguli simple, nu le respecti suporti consecintele.

Daca taceai din gura de prima oara si stateai cuminte in banca ta ca nu ti-am facut nimic nu aveai warn. Si daca observi, expira, nu am fost atat de rea. Acum daca doresti sa continui te asigur ca in urmatoarele 3 luni nu intri in concurs.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#20
@mittwoch, scuze ca ma bag peste tine

@ryu, cand ti-am zis ca de mai continui cu scandalul iti dau warn 50%, care parte nu ai inteles-o?
daca ai chef sa vezi cum ma tin de cuvant, mai fa tu scandaluri ca-ti dau warn de fiecare data.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)