Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rezerva-ti ecusonul Animezup pentru Nijikon

#1
Dupa cum probabil ca deja stiti, vom avea stand la Nijikon.
La stand vom pune gratuit la dispozitia tuturor utilizatori ecusoane, pe care isi pot trece numele si le pot folosi pentru a se recunoaste mai usor intre ei.

Momentan nu se stie inca modelul de ecuson, dar se dezbate aici. Dar va avea cu siguranta dimensiunile de 9.0 x 5.7 cm.

Faza e ca nu vor fi in cantitati foarte mari. Momentan am hotarat sa le facem in numar de 63, dar nu stim sigur cati vor veni. Daca doriti ca atunci cand treceti pe la stand sa gasiti sigur un ecuson, le puteti rezerva de pe acum.

Vor fi doua modele de ecusoane:
- 42 de ecusoane model 1 - http://animezup.com/img/ecuson1.jpg
- 21 de ecusoane model 2 - http://animezup.com/img/ecuson2.jpg

In cazul in care veniti sigur la Nijikon si doriti sa va pastram un ecuson, va rog sa postati aici, inclusiv modelul pe care il preferati (daca e cazul) si sa anuntati ziua in care veti veni. Daca exista riscul sa ajungeti mai pe seara, ar fi bine sa mentionati, ca sa stim sa vi le pastram mai tarziu.

Daca nu stiti sigur daca puteti veni sau nu, nu e nici o problema. Daca sunt sanse reale sa ajungeti, postati oricum. Chiar daca nu va vom rezerva ecusoanele, daca avem o idee aproximativa legata de numarul de useri care vor veni, voi incerca sa suplimentez numarul astfel incat toata lumea sa gaseasca sigur unul.

Si v-as mai ruga ceva... anuntati-i voi, va rog, pe toti membrii Zup care vin la Niji de existenta acestui topic, ca poate nu toti trec pe la Anunturi.

[edit]
Lista cu useri care au ecusoane rezervate

1. Lynn - model 2
2. DeeaH2elen - model 1
3. Teh
4. Irukandji - model 2
5. BLforever
6. JavaLeen - model 2
7. Tan - model 1
8. Mimisor - model 2
9. Corina. - model 1
10. Elusive wolf - model 2
11. Toxie - model 2
12. Madu - model 1
13. Cherie. - model 1
14. FallenAngel
15. Amy8D - model 1
16. Nya. - model 2
17. Utsuru
18. silviussj5 - model 2
19. WolfSakura - model 1
20. Triangle - model 2
21. Yondaime - model 2
22. Dawn
23. A'Svear - model 1
24. Necro ToXyK - model 2

Lista cu useri care s-ar putea sa vina si sa doreasca ecusoane

1. Ratsuky
2. Ayame

#2
Eu voi veni ştiu că vin, vin cu Ratsuky [ acum nu ştiu dacă vrea şi el am să-l întreb ] but eu vin pe la 12 - 12 jumate vin. Autocarul mi se pare că ajunge la 10 şi ceva pentru că plec la ora 8 dimineaţa. Cât mă voi mai bâjbâi prin Bucă 2 ore nu vin direct acolo. + poate mă întâlnesc cu Ayame [ zice că probabil vine şi ea să vadă în funcţie de timp şi buget + e răcită ] Dar eu sigur vin acolo. 63 cred că e aproximativ bine acum nu ştiu eu am în listă persoane care vin sunt vreo 15 cu aproximaţie acum depinde şi de ceilalţi.
-

#3
DeeaH2elen va fi prezenta acolo. Vreau si eu un ecuson 44
[Imagine: wqymg0.jpg]

#4
90% ajung şi eu. : ) mi-ar plăcea să-mi găsesc şi eu un ecuson zup acolo 65 ar fi atât de simpatic.

Din câte am stabilit până acum cu persoanele cu care vin, o să îmi fac apariţia sigur acolo, din perspectiva lor, însă cum nu depinde în totalitate de mine, nu pot băga mâna în foc, ca să se înţeleagă.
Presupunând că voi fi acolo, ceea ce şi sper şi de asemenea sper să nu îmi dea nimic planul peste cap, voi ajunge duminică. : )

#5
Nu am mai fost niciodata la Niji, insa poate daca il implor pe tata o sa ma duca. Insa nu sunt mari sperante, chiar as vrea sa intalnesc alti membri Zup pe la Niji. Daca ar putea cineva sa imi spuna unde se va tine si de cat pana cand e deschis atunci poate as putea veni. Acum nu sunt sigura daca vin sau nu, as putea sa vin fara sa ii intreb dar nu prea stiu locurile. =.=
Va multumesc.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#6
Hehe... Eu vin sigur. Dupa mine, cred ca ajung exact cand se deschide dar nu se stie. Oricum pastrati si pentru mine un ecuson 5 .
Apropo, buna idee... mai ales ca e gratis 15

Edit: Daca se poate... imi doresc al doilea model, cel cu dunga neagra

#7
Eu sigur vin!Mi-am adunat bani,am facut planuri,am tras de mama21 totul pentru Niji!
Deabia astept sa va intalneschug
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#8
Vreau si eu unul in dunga neagra, te rog! *puppy eyes* (Da, stiu ca o sa am oricum ecuson de niji da' vleau si prima editie de ecusoane zup evah... o sa-l pun intr-o cutie si o sa-l ingrop la radacinile unui stejar 4 )
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#9
o.O ma inscriu si eu la ecusoane si bomboane gratis o.O

#10
Eu vin sigur la Niji, voi fi prezentă în ambele zile, şi aş vrea ecusonul mai vesel, cel cu personaje anime. :]

Merciii. *hug*

Edit.

M-am răzgândit =], îl vreau pe cel cu dunga neagră. D:

Thx again.
[Imagine: 9qh35v.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pentru toti userii AnimeZup Yondaime 3 4.873 03-05-2012, 06:13 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Concurs surpriza la Nijikon pentru domnisoarele de pe Animezup Flaw 13 13.286 17-11-2011, 02:27 AM
Ultimul răspuns: Lanna


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)