Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Reva is here! ~~

#1
Holla! ( sau era Olla? nu contează 78 ...) Ce pot să vă spun... i am a girl, am 13 ani şi juma` şi sunt de pe undeva de ţară.
Ce-mi place... îmi plac multe chestii cum ar fi : muzica, desenul, culoarea verde, culoarea albastră, sportul, diacriticile (se vede, nu? ), bid box-ul, tagurile, să fac glume, . să citesc manga şi să mă uit la animeuri. Ce nu-mi place...păăăăi... nu-mi plac legumele, chestiile plictisitoare, să mă plictisesc, să se ia cineva de prietenii mei, să spună cineva că n-am dreptate ( eu am mereu dreptate 21 ) să lenevesc, manelele si muzica populară ( asta nici nu cred că e muzică...probabil a fost inventată pentru a fi aruncată la gunoi....)

Ceva despre personalitatea mea... sunt o fire extrem de dinamică, mereu veselă, glumeaţă, uneori răutăciosă, incredibil de incăpăţânată, îmi place să am prieteni şi am destul de mulţi ( în special băieţi...dap...băieţoasă din fire...). Nu sunt foarte ascultătoare, sau înţelegătoare....dakă m-ai călcat pe coadă...iese urât, destul de agitată, dar ţin la prietenii mei . Îmi plac sporturile de iarnă, dar şi cele mai puţin "friguroase" cum ar fi fotbalul, baschetul si voleiul.
Ce să vă mai spun.... sunt destul de schimbătoare... îmi place să mă îmbrac normal, fără prea multe chestii impopoţonate... îmi plac hainele largi, lejere, ca de băieţi, stilul rapp sau ceva puţin punck... În materie de muzică ascult: snoop dogg,soujla boy,lil wayne,50 cent, nightwish , linkin park , metallica , green day,sonata arctica, within temptation, lady gaga, avril lavigne, mai nou ascult şi SNSD ( Taeyeon is sooo cute :X, chair dacă ascult mai mult rapp she is cutee )
So... cam atât am avut de spus...cred că deja v-am plictisit 21 Dar aştept întrebările voastre hug
Chuuu~ pupic
[Imagine: bestg.png]


[Imagine: 25qaazp.png]


Merci beaucoup LynnuÅŸor hug


#2
Bine ai venit pe Animezup, Reva.Q!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
BeluÅŸka :X Ma bucur ca te-ai inregistrat, in farsit si tu 21 Welcome to the A/Z hug Io n-am sa-ti spun intrebari micu' meu cutremur :X
Las' alti useri sa te intrebe, eu iti spun doar bineaivenit si sper sa te distrezi hug
Ne mai citim/vedem/ pe forum si pe mess hug
Bye and hug my little sweety hug
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

#4
Salutare XD

Semanam atat de mult
Citat:Ceva despre personalitatea mea... sunt o fire extrem de dinamică, mereu veselă, glumeaţă, uneori răutăciosă, incredibil de incăpăţânată, îmi place să am prieteni şi am destul de mulţi ( în special băieţi...dap...băieţoasă din fire...). Nu sunt foarte ascultătoare, sau înţelegătoare....dakă m-ai călcat pe coadă...iese urât, destul de agitată, dar ţin la prietenii mei . Îmi plac sporturile de iarnă, dar şi cele mai puţin "friguroase" cum ar fi fotbalul, baschetul si voleiul.
parca m-ai fi descris pe mine :yes:

Am cateva intrebari:
1. de unde esti?
2. cum te cheama?
3. pot sa iti spun reva?
4. care e amine-ul tau preferat, si personaju?
5. vrei sa fim prietene? [ presimt ca ne vom intelege bine hug ]

Sper sa te simti bine, sa te distreai si sa nu faci spam 21

:bv: :bye:

P.S.: poate treci si tu pe la oneshot'urile mele 5
[Imagine: teru.png]


#5
Hey 15 Bine ai venit pe forum hug Sper sa te acomodezi repede ( cu siguranta o sa fie usor ) , sa te distrezi si sa iti faci cat mai multi prieteni . Asta e esentialul xD Soo ... esti o fire mai baietoasa . Si eu la fel o_o I mean ... urasc chestiile girly , pantofii cu toc , fustele , rochiile si in special urasc rozul o_o Nu o suport xD Si eu sunt o fana al albastrului si al verdelui xD Am in dulap o gramada de haine de culorile acelea xD . Din cate vad din descrierea ta avem foarte multe lucruri in comun si sper sa fim prietene =]] Eu sunt Diana , dar pe aici mi se spune Beky 3

So ... cateva intrebari xD :
1. Ce anime-uri ai vizionat si care ti-au placut in mod special ?
2. Ce filme preferi ? Ce gen ?
3. Cateva melodii preferate de la Green day si Avril Lavigne ?

Well ... cam atat , deoarece nu vreau sa te stresez cu intrebarile mele sau in cel mai rau caz sa te plictisesc . =] Eu iti urez sedere placuta si sper sa fi un user activ ca multi altii de aici . Poate ne mai intersectam pe forum , cine stie =]] Inca o data bine ai venit hug Bye :3
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#6
@ Riluri
merci scumpo pt. primire :X Cu siguranţă că o să ne mai vedem pe aici hug



@Teru

1. Îs din capitală 4
2. Nu prea mă mândresc cu numele meu...but... mă cheama Isabella
3. Bineînţeles că poti :X Mulţi îmi spun aşa
4. Animeul preferat....hm...îmi plac multe animeuri cum ar fi: Shugo Chara , Bleach , Nana , Naruto , Toradora, Elfen Lied ,Death Note , Gravitation, Vampire Knight şi sunt mai multe...cât despre personaj... nush la fiecare animeu am câte unul care mă impresionează in mod special.
5. Bineînţeles că vreau :X Poţi , dacă vrei să-mi dai id-ul tău, sau dacă nu să-l iei pe al meu de la profil >:d< ( am obiceiul acela să dau tuturor accept :]] )


@ B3Ky

1. În mod special...păăăi... mi-au plăcut Nana, Vampire Knight, Shugo Chara, Elfen Lied, Joujo romantica, Naruto, Toradora...
2. Filme...îmi plac în special cele horror: Saw, The eye, Mirrors, One missed call , Musafiri nepoftiţi,Constantine, The grudge ( Grudge 3 a fost cel mai horror... bine încă nu l-am văzut pe 4...but până acum cel mai mult mi-a plăcut 3) Alte filme...îmi place Mmamamia, Stăpânul Inelelor, Memoirs of a Geisha, Titanic, 2012, Pact cu diavolul, Avatar, The mummy(1 şi 2) , Sherlock Holmes,The Hours şi ar mai fi muulte...
3. Green day: Holiday, Wake Me Up When September Ends, American Idiot,21 Guns,Rebel girl iar de-a lui Avril :Skaterboy,
I don`t give a ,Daydream, Nobody's home.
Merci pentru întrebări şi să ştii că nu mai pliktisit deloc, Beky hug

Mulţumesc pentru primire, sper să ne înţelegem bine şi ne mai citim pe forum:X
Byeee and hugs hug pupic hug
[Imagine: bestg.png]


[Imagine: 25qaazp.png]


Merci beaucoup LynnuÅŸor hug





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)