Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Resident evil 4

#1
Eu am ramas foarte surprins acum mult timp cand lam jucat ,devenind un fac.Deci vreau sa va lasati parerile despre joc.bye
Mie mia placut foarte mult storyul cat si gameplay-ul.
Cat despre urmatoarea serie resident evil am auzit ca apare in urmatoarele luni dar nu stiu cand si mai vreau sa stiu ce parere va facut trailerul...bye
Pace
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#2
Resident Rvil 5 a fost o dezamagire totala, epic fail.
RE4 a fost acceptabil, in special daca termini la porfessional si side-story-ul cu Ada. Mercenaries mini games este foarte interesant si challenging,stateam ore intregi numai la Mercenaries si incercam sa fac 5 stele pentru Handcannon. in fine dupa opinia mea cel mai bun Resident Evil este Resident Evil Code:Veronica.

Sper ca urmatorul Resident Evil sa aduca elemente noi daca o fie ca 5 nu o sa mi-l achizitionez.
[Imagine: BloodThirsts.png]

"A morning impurified dully , is starving. A night to be staind by the merciless dark . The orbit this planet goes into is destined to be a distorted circle , forever. I curse today i am living on , cause it's the same as yesterday. The uncertainty of tomorrow i fear for the moment i realized that it all had been collapsed."

#3
Resident Evil 4 a fost cel de-al doilea joc de PS2 pe care am pus mana, si cred ca primul FPS vreodata, dar nu pot sa jur sigur. Neavand mare experienta in console gaming pe atunci, mi-a fost putin greu la inceput, insa dupa cateva ore, pentru un noob, ma descurcam chiar foarte bine; I mastered the whole headshot technique, tho I just loved using the shotgun on Los Ganados, those latino zombies.

Au fost unele parti din joc cu adevarat dificile, imi aduc aminte momentul in care trebuiau desfacute chingile lui Ashley folosindu-te doar de arma si o tot impuscam pe ea din greseala. Avea parti in care uzul de arma se dovedea amuzant, puteai impusca critters gen ciori si sobolani, sau tinti zombie in picior, lucru care ii facea sa se impiedice sau sa cada.

Cele mai enervante momente se iveau atunci cand trebuia sa infrunti acei uriasi cu drujba aceea zgomotoasa; era teribil de enervant sa scapi de ei si te omorau foarte repede.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)