Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Reset ~explicit content/18+~

#11
Deci hai s-a incep...poate a doua oara nu mi se mai sterge postul...
Asa...Mitsu te rog fa-l si uh mai bland pe nebunul ala ca o s-a imi fie mila de saracul ingeras cand o sa fie ceva mai mult intre cei doi.
Am o nedumerire...s-a culcat cu primul care i-a furat sarutul?
Ah poate ca nu o s-a imi raspunde'ti deci mai bn tac.
Doamne cat as vrea s-a isi bata joc de "ingeras",s-a il faca a lui apoi s-a se joace pur si simplu cu el, cu trupul lui, s-a il supuna l-a violenta fizica si psihica, bun deja delirez deci puneti mai repede capitolul[-o< ca s-a nu ma aveti pe constiinta.:s:

#12
Tnx for comm and readin' ah si nu nu s-a culcat he's still ma virgin. Preaviz cardiacilor la acest capitol! Limbaj indecent :))

Capitolul 6
  • ÃŽmi plăcea gravitatea cu care sunetele se desfăşurau, felul în care gemetele se stingeau în timpanul meu, adoram acea durere înfrânată sau mai bine spus acea pasiune dureroasă pe care victimele o simÅ£eau pentru mine. ReuÅŸeam să le hipnotizez privindu-le, atât de reci ÅŸi negri erau ochii mei, iar dacă aÅŸ fi putut îngheÅ£a tot ceea ce priveam, probabil acum trăiam într-un cristal la marginea lumii. Am închis ochii, doar atât cât să îmi adun gândurile, întunericul mi se părea mai potrivit pentru a îmi imagina filmul ce urma să se desfăşoare, până la urmă cine mă cunoÅŸtea? Plecam ÅŸi veneam că fumul, de fiecare dată cu personalitatea costumata în alt material. Azi sunt într-o stare bună, crima săvârÅŸită reusisese oarecum să mă satisfacă, dar setea mea de sadism se amplifică. Nu îmi fu necesară mai mult de o privire, îl consumasem ca pe o Å£igară, îi absorbisem expresia de teamă, tremurul, frica, entuziasmul împrăştiat ÅŸi naivitatea puerilă, le insumasem într-o expresie de uÅŸoară eliberare ce apăruse pe faÅ£a mea. ÃŽmi sună în cap glasul cinic al existenÅ£ei lor în trupul băiatului ÅŸi acum în mine, ÅŸi aveam impresia că aud paÅŸi, am zâmbit. Mă hranean cu starea celui de lângă mine, îi consumam gândurile ca un beÅ£iv incurabil. SimÅ£eam un amuzament isteric iscat de nicăieri, ÅŸi dacă ar fi fost posibil aÅŸ fi izbucnit în râs, un râs haotic, fără niciun pic de conÅ£inut.
    Nu am zis nimic, era prea interesantă expresia lui.
    Am închis ochii şi când i-am deschis la loc, nu ştiu dacă trecuse un minut sau şaizeci. Camera era neschimbată, ceea ce tot timpul se schimba erau expresiile băiatului. Oare putea fi cineva mai interesant? Era încordat, aşa slab şi timid cum era părea apetisant, puteam spune chiar că arată drăguţ, ceea ce nu afirmam despre toate curvele, o fi nou în meserie? Oricum client mai rău ca mine nu putea găsi, deci dacă ar fi început cu mine ar fi ştiut la ce să se aştepte de la restul. Mi-am aruncat privirea peste a celui din faţa mea şi am realizat că sunt analizat prin ochii lui. Ah, adorabil, inocent, l-am urmat înspre locul în care mi-a indicat. Nu aveam nimic de comentat, mă întrebam dacă o va face sau era vreun laş. Oricum pentru mine nu exista dacă, ci doar trebuie şi cred că roşcatul a citit asta în ochii mei pentru că s-a aşezat pe canapea, lângă trupul meu. Aşa am avut timp să îl observ puţin. Eram foarte atent la persoanele din jurul meu, aş putea spune chiar perfecţionist, aşa că i-am privit până şi poziţia corpului, şi poziţia membrelor. Cum mă aşteptam, avea mâinile împreunate în poală, era introvertit, ştiam asta, se citea pe chipul lui. Mi-am întors capul înspre el şi i-am observat expresia de ezitare. Se uita la buzele mele, era pierdut prin ele, şi asta mă făcu să zâmbesc puţin, atât cât să îmi dau seama doar eu că acela este un zâmbet. Fu doar o atingere, dar băiatul păru că mai are puţin şi îşi da duhul acolo lângă mine, era extrem de amuzant, dar nu aveam de gând să consum totul acum. Am aşteptat până s-a îndepărtat de mine şi l-am privit în ochi. Nu neapărat ca mă uităm la el, ci îl aduceam pe el către mine. Nu mă interesa starea în care era, eu aveam nevoie de distracţie fie că era luat cu targa de aici. I-am simţit mână apropiindu-se de chipul meu şi pentru câteva secunde m-am întrebat dacă mă va plesni sau dacă mă va trage mai înspre el, nu făcu însă niciuna dintre cele două. Şi-a pus mână pe piciorul meu şi m-a sărutat iar, dacă ăla se putea numi sărut.Cât de inocentă era lumea pentru el, voi avea eu grijă să îi rup aripile, să îl fac curvă mea, sclavul meu, asta va fi şi probabil şi-a dat seama că nu mai are scăpare.
    Mi-am pus mâna cîn părul lui, ridicându-mă într-un genunchi pe canapea şi proptindu-mă cu palma de spătarul ei. M-am apropiat elegant de el şi mi-am coborât mână la nivelul bărbiei, ridicând-o atât cât să îi văd faţa şi gâtul.Am apucat pansamentul cu degetele şi l-am smuls, făcând pielea să capete o tentă roşiatică. Am coborât încet, continuând să îi ţin bărbia în degetele mele. Firele îmi atingeau grațios mână, curgând peste încheietura mea ceea ce m-a făcut să apuc cu putere de ele, trăgându-i capul pe spate brutal. După ce m-am îndepărtat de buzele lui, i-am atins cu naşul obrazul, coborând şi trasând o linie dreaptă până la rană, la care m-am oprit şi am privit-o atent. Nu era foarte mare, dar era adâncă. Am apăsat cu gura puţin, retrăgându-mă şi lingandu-mi colţul stâng al buzelor cu limbă, apoi am atins din nou locul, apucând cu buzele pielea iritată şi strângând până ce am simțit gustul dulce al sângelui. Sugeam şi presam totodată, coborând cu mână spre pantalonii băiatului. Am împins puţin tavă de pe picioarele lui şi am deschis nasturele, băgând mână şi masându-i organul prin boxeri.
    Mă întrebăm care e expresia celui de lângă mine, dacă era în extaz sau în durere. Am dat drumul puţin la păr, doar atât cât să apăs cu buzele mai mult şi să încercuiesc locul cu limba. Mâna mea începu să se miște puţin mai alert, presând organul şi retrăgându-se. Dacă ar putea exista o manieră de sex în momentul ăsta, aceasta ar fi fost cea mai plăcută. Cu siguranţă băiatul avea senzații de cald şi rece, probabil sufla greu, şi la acest gând am deschis buzele lăsând-o pe cea inferioară să treacă blând peste rană.
    M-am depărtat puţin de gâtul sau, urcând înspre lobul urechii şi suflând slab. Oare era îngrozit? Satisfacția de pe faţă lui spunea multe, mult prea multe pentru a fi vorba de groază, de abia acum realizam că nici nu îi ştiam numele, ce mai conta, în momentele astea aş fi vrut să îl lipesc de masă şi să îl dezbrac fără să îmi pese de alții. Totuși, exista o mică mare piedică, f**k it, deja făcusem prea mult scandal, iar reputația familiei mele putea fi pătată. I-am văzut buzele cum se despart şi dinții părură a provoca un sunet slab, ah, you beautiful lust. M-a amuzat răspunsul său la sărut, şi geamătul înfundat ce ieși o dată cu respirația. Nu l-aş fi auzit, dar felul în care abdomenul sau se mări şi se micşoră brusc, ca şi cum ar fi aruncat tot extazul din el, mă făcu să realizez.
    Băiatul nu putea nega, gusta din pasiune la fel ca şi mine, îi plăcea oricât de reținut părea. Doamne, mintea celuilalt mi se părea o pată neagră, era ascunsă, şi oricât de simplă părea de înțeles era mai mult decât imposibilă. Expresia să însă, cu o strălucire lubrică, mă îndemna la mai mult, la atingeri mai violente, la apăsări neașteptate şi la mușcături puternice. Simțeam o dorinţă de monopolizare asupra băiatului.
    -Îți dau cinci mii de yeni, nu pentru a te culca cu mine, ci pentru că te vei culca cu mine şi nu îmi plac partenerii care nu știu să profite, înseamnă că așteaptă ceva în schimb.
    Am apucat iar organul, trasând o dungă cu arătătorul de-a lungul lui și presând scrotul doar puțin, cât să provoace o stare de agitație în trupul celuilalt. Cu cealaltă mână am continuat să îl mângâi pe cap, chiar dacă renunțasem la agresivitate pentru ceva timp, lăsându-l doar cu plăcerea pe care mână mea o provoca, urcând pe organ și coborând lent, apoi rapid, și menținând ritmul, apăsând cu buricul degetului pe vârful intimității băiatului și presând în cercuri strâmte.
    M-am apropiat de urechea sa, zâmbind.
    -Deschide-mi nasturele și suge-o.

#13
Woow, da wow e cuvantul potrivit, sau SHockant, sau ceva de genu...nu ma asteptam. Apropo : Buna:D Ma bucur ca ai pus nextul si ca a venit asa ca un traznet. Sincer nu ma asteptam sa fie atat de brutal ( nu ma refer aici numai la fapte ci si la modul de a gandit) , adica chiar atat de reece si groaznic, nu pot sa zic ca nu imi place, as minti, din contra ma atrage, e perfect, sublim, e ceva special( sunt eu prea sadica si masochista) ...e tarrre...
Nu stiu daca Yuyo o sa accepte, adica m-ai lasat la sfarsit in pom, adica ? ce i-a zis, defapt: poruncit? Oare o sa accepte? Deci chiar nu am habar de ce s-ar putea intampla, am ramas stupefiata intr-un mod atat de : delicios ...oricum mi-a placut, a fost tare tare tare puternic acest shock :X
Deci , astept nextul care sper sa vina repede sa aflu reactiile si gandurile lui Yuyo, asa ca grabiti-va sa scrieti capitolele fetelor!
Succes si spor la scris!
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#14
  • Capitolul 7
    Mi-am întredeschis ochii şi l-am privit. Îmi era atat de ruşine să privesc oamenii în ochi, dar cu el era altfel, simţeam ceva în interiorul lui si probabil semanam cu un cautator de pietre preţioase care a descoperit cel mai frumos şi neobişnuit diamant. Mă pierdeam pur şi simplu deasupra texturii buzelor lui, exact la fel cum un fir de praf de pierde in adierea puternica a aerului.
    I-am simţit mana pe organul meu şi am tresărit. Nu mă mai atinsese nimeni, niciodată, era un sentiment cu totul nou. Era placut într-un fel şi îngrozitor în altul. Eram constient că mă atrag bărbaţii, dar niciunul nu reuşise să ma abordeze şi să mă facă să mă simt în largul meu. Mi-ar place să cred că acest bărbat, care îmi cere diferite lucruri care nu ţin de mine, este exact prietenul meu de acum patru ani.
    Am simtit cum inima incetează să mai bată sub atingerile bărbatului şi am început să respir scadat încordându-mi fiecare părticică a corpului. Vocea lui, nu o voi putea câte zile oi avea. Calmă şi cu un contrast fermecător între subtire si gros. După ce i-am ascultat vocea mi-am dat seama cu adevărat ce spune. Eu nu îmi doream bani, eu nu puteam fi cumpărat cu cinci mii de yeni. Oare corpul meu valora doar atât? Defapt nici nu ştiu de ce încerc să mă amăgesc singur când ştiu perfect că muncesc exact la fel ca un adult cu o slujba umilă. Ziua îmi rup pielea mâinilor frecând podele, iar noaptea îmi umplu corpul de vânătăi din cauza bării de metal.
    Odata eram în afara programului, înainte ca localul să se deschidă şi doi dintre colegii mei s-au gândit că ar fi draguţ să îmi facă o farsă şi au dat bara la care dansam eu cu lubrifiant şi mi-au alunecat mâinile când să mă agăţ de ea şi am căzut pe scările de lângă lovindu-mă la cap şi luxandu-mi piciorul. Îmi priveam atunci mâinile murdare de acel lichid alunecos şi simţeam durerea groaznică. Nu m-am putut controla şi am început să plâng. Eram nou pe atunci, iar clienti erau încântaţi de felul în care îi serveam chiar dacă nu mă suiam pe ei şi nu îi sărutam. Ei s-au răzbunat pe mine de zeci de ori, făcând „farse”amuzante pentru ei, şi dureroase şi jignitoare pentru mine. Acum totul este bine, au început să mă respecte şi să îşi dea seama că nu primesc bani mai mulţi decat ei niciodată.
    Mi-am lasat corpul să cadă în şezut şi mi-am lăsat privirea către mâna bărbatului care se mişca lasciv deasupra organului meu. Nu puteam înţelege de ce simt atata placere şi de ce mana aproape rece a bărbatului mă excita în felul acela murdar şi pervers.
    Momentul în care mi-a spus acel lucru, inima parcă mi s-a oprit şi am simţit o durere apăsătoare în piept. Cum să facu eu aşa ceva? Nici măcar nu ştiam cum se face, nu văzusem un film pentru adulţi în viaţa mea, iar totul se petrecea prea repede. După privirea lui, dacă nu aveam să fac asta va fi rău. În mintea mea apăreau zeci de întrebări, care mai de care mai confuză. Ce voi face? M-am ridicat temător în genunchi înghiţind în sec. Mă întrebam dacă să fac asta din acea pozitie, sau dacă era mai bine dacă mă aşezam pe jos. La naiba, nu vroiam să fac asta! Corpul meu era mult prea firav să fie supus la asemenea perversiuni de pe acum. Mi-am ridicat iar privirea la el şi deja devenea puţin iritat. M-am speriat, iar inima a început să îmi bată cu o asemenea putere încât o simţeam dornică de scăpare. Am închis ochii şi m-am gândit că totul va trece, dar nu puteam. Minutele alea erau cruciale. Corpul mi-a alunecat pe jos intr-o mişcare bruscă. Mâna mi-a fost pusă în partea intimă a bărbatului, şi fără sa vreau am suspinat.
    I-am deschis nasturele tremurând ca varga şi fără sa privesc i-am atins organul cu degetele mâini drepte, era cald, iar mainile mele probabil îl îngheţau până în cele mai îndepărtate adâncuri. Privirile oamenilor din jur erau atintite asupra mea, multi dintre ei pareau invidioşi, alţii nepăsători şi scârbiţi, ba chiar unul dintre ei parcă mă îndemna să fac asta. Am întredeschis buzele si am indreptat organul către ele. Mi-am strans pleoapele şi m-am blocat în momentul în care m-a atins. L-am bagat în gura fară să îl ating prea mult şi l-am atins timid cu limba. Şi acum ce urma să fac? Mi-am lipit limba de organul acestuia începând să îmi mişc capul de sus în jos, încercâd să nu fac nici o mişcare greştă. Bărbatul mi-a împins capul pentru a mări viteza şi am simţit cum ochi încep să îmi lăcrimeze involuntar, iar buzele şi colţurile gurii erau ude din cauza salivei mele care venise într-un val abundent în momentul în care am început să îmi mişc capul.
    Eram scârbit de toată chestia asta şi simţeam cum mi se face greaţă, de vină nu era bărbatul, ci actul în sine. Întotdeauna de când mi s-a povestit prima oară de sexul oral am spus că este un lucru groaznic. Şi continui să susţin teoria asta sus şi tare.
    Mi-am privit mâinile, una din ele susţinea organul, iar cealaltă stătea încordată pe piciorul bărbatului. Erau albe şi arătau ca ale unei mumi. Probabil şi faţa îmi era la fel de neajutorată. La un moment m-am oprit deoacere am simţint cum organul bărbatului ajungand mult prea adânc, am început să plâng înnecându-mă din cauza suspinelor şi a lacrimilor abundente. Aveam gura udă si lipicioasă, nu îmi plăcea, vroiam doar să fiu lovit de ceva în cap şi să moar acolo, sau cel puţin să nu mă mai trezeasc în trupul acela umilit. Simţeam că o să leşin.
[Imagine: oj4djc.jpg]

-yuyo here-


#15
Vai, vai vai, sa nu lesine! Mai dar rau mai e si clientu asta, serios, incepe sa ma sperie( chiar daca imi plllace, imi da frisoane....ah, nu e asa ca e frumos? eee) Dar tot nu pot sa cred, ca l-a ascultat, inca nu imi vine sa cred ca a facut una ca asta, sunt curioasa ce gandea celalat in timp ce micutul si inocentul Yuyo facea una ca asta, serios,nu imi pot imagina. Si inima mea bata bum bum bum bum, ca nebuna, serios e mult prea ...nu stiu, prea de tot. Parca imi pare putin rau pentru Yuyo, si totusi, rau mai e si omu ala care l-a pus sa faca asta de fata cu toata lumea. Eu , la fel ca Yuyo, mi-as fi dorit sa mor acolo si sa nu mai aud, gandesc, vad, nimic din ce s-a intampla. Ce rusine....Of....
Vreau nextu sa vad ce se intampla, asa ca puneti-l repede, da?:D
Kissu si huugz!
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#16
Hey there, am trecut si eu pe aici, abia acum am terminat toate capitolele de citit. Ce pot sa spun? In primul rand ma bucur ca este un fic yaoi, deoarece sunt o mare fana a acestui gen si nu mai citisem de foarte mult timp un fic boy x boy. Pana acum mi se pare totul ok, actiunea nu mi se pare grabita deloc. I mean...e deja al 7-lea capitol si se descriere detaliat acea scena atat de sexy, din punctul meu de vedere xD Descrierea nu e deloc banala,imi place modul vostru de a descrie, este simplu si interesant. Greseli de tastare am vazut cateva prin primele capitole, dar nu sunt numeroase. Oricum, acesta nu este un pacat. Personajele mi se par interesante, se pare ca cei doi inca nu s-au recunoscut. Abia astept sa vad reactia celor doi cand isi vor da seama de adevar. Imi pare intr-un fel rau de Yuyo, adica a fost pus sa faca acel lucru de fata cu toata lumea, pe deasupra era si scarbit. Saracutul de el, cred ca m-as fi simtit la fel ca el.Imi place mult personajul lui, inocent si nevinovat. Imi este atat de mila de el in aceste momente. Sunt foarte curioasa sa vad cum se vor desfasura lucrurile in continuare. Daiki mi se pare un personaj ciudat, sadic si nebun, dar in acelasi timp pare un inger, atat de adorabil. Desi este cam nebun si cam rau, sunt atrasa de personajul lui, mi se pare misterios si foarte interesant.
Chiar imi place cum scrieti, aveti un stil original si foarte captivant. Sunt foarte curioasa sa vad ce se va intampla in continuare. Spor la scris si succes in continuare.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#17
Lasand la o parte orele (de ce e lumina la mine la scoala?)
Ficul...m-a tinut lipita de scaun de la inceput si pana la sfarsit si probabil ca si dimineata ma va gasi in aceeasi pozitie.
Yuyo e adorabil si inocesnt si angelic si lista poate continua.Totusi, oricat de minunat ar fi si-a cam facut-o cu mana lui.Ce pitpalac i-a venit sa vina inapoi?(ultima mea propozitie a iesit ca logica gainii, ni-i asa?nu va suparati, somnul e de vina)
Celalat tip e...hm....mmmm....ca lumea rau de tot.Chiar daca e un pic cam prea sadic pentru gustul meu are toare respectele mele.Iubesc, admir si respect nebunia in orice forma...iar el are o nebunie pura si divin de sublima (iar am ajuns la logica gainii).
So...de abia astept sa postati nextul ala pentru ca chiar sunt curioasa ce se va mai intampla in continuare.
Chuu!
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#18
Ficul acesta este preferatul meu :3!

Il ador pe Yuyo. Este atat de pur si de dragalas si arata ca un inger si deasupra tuturor astora, este roscat :x. Ultima parte pur si simplu m-a ridicat de pe scaun. Chiar stiti sa creati parti hentai pline de dramatism. Mai aveam putin si imi iesea inima prin ureche ,sau pe undeva prin jurul... Sper ca e bine. Sau poate i se face rau ,iar Shizuo il ia acasa. Ar fi pur si simplu sublim !

Shizuo Daiki! Baiatul rau ,cu un temperament de gangster si aspect mama mama. Deci: omul asta arata mai bine decat Madona in zilele ei de tinerete! Si mai are ceva ce atrage, insa nu stiu ce. Probabil acel aer detasat, egoist, sau comportamentul. Dupa cum am spus, nu stiu sigur.

Trecand de la personaje, la gramatica, trebuie iar sa va felicit. Si sa nu mai zic de fluiditatea textului. M-a lasat masca partea aceasta. Este perfecta.

In fine, nu mai zic nimic, exceptand faptul ca vreau o continuare! Ja ne:3.
Daca nu imi place fata ta...
cu siguranta imi place spatele :3!
[Imagine: 9l8v3d.jpg]
Look how I look at you. Ieeeeee! Teoria pupazitului.

#19
Oh Doamneee,totul este atat de incitant!:X eu cred ca tipul pervers este cel ce i-a furat un sarut micului Yuyo la varsta da 12 ani,altceva nu-mi pot explica..:-?
Imi place ca este brutal,cred ca am devenit o sado-masochista:)) Pana la urma ajung in pat sau nu?=)) God,ce curioasa sunt,cred ca nu mai am mult si o sa mor:))duhh,curiosii mor repede...
iti urez noroc la scris,sa ne incanti,ok?te pup;)

#20
Ce pot spune altceva decat ca e magnific? :X Imi cer iertare ca nu am mai comentat pana acum, rusine sa-mi fie!
Mi se pare magnific felul asemanator al vostru de a povesti firul actiunii, plus ca ideea e geniala. Imi place mult viitorul cuplu: un ucigas si un tip inocent. Magnific, imi place la nebunie!
Nu am decat cuvinte de lauda. Va urez spor la scris amandurora si sa puneti capitolul cat mai repede, nu ne lasati sa asteptam!
:*
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Jocul de-a dragostea [+18] [explicit content] DeeXD 13 8.597 10-05-2009, 08:15 AM
Ultimul răspuns: Yumina


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)