Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Relativ nou pe aici

#1
Ok,nu-mi prea place sa ma prezint ,dar am sa zic si eu vreo doua cuvinte despre mine.
Name: Mihaela
Data nasterii : 10.10 1991
Despre mine : coffee addict , bi , cinefila , ex. soarece de biblioteca,am bantuit pe forumul Animax o vreme destul de indelungata sub numele de Nemesis;sunt mai acida de felul meu ,uneori chiar fara sa realizez asta
Any questions?
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best." Marylin Monroe

#2
Bine ai venit pe Animezup, Recviem!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Merci,cred.
Nu-mi trece prin cap ca o sa-mi fac prietenii sau ceva de genu ,dar pot pierde vremea pe aici.
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best." Marylin Monroe

#4
Bună Recviem, bine ai venit pe animezup. Ugh... Îmi place tare mult nickname-ul tău și am impresia că l-am mai întâlnit. Poate l-a, văzut pe forum zilele astea și de aceea, stau cam prost cu memoria și chestii d`astea.
Nu știu ce să îți urez decât căldurosul bun venit, urarea normală cu : să îți faci prieteni 21 și probabil să te distrezi pe cât se poate distra cineva pe un forum. Și aici e foarte tare, cel puțin mie mi se pare demențial.
Întrebări, ok să știi că mie îmi place să întreb xD.
~ Care este cartea ta favorită ? : )
~ Ai vreo părere despre Mircea Eliade și cărțile lui?
~ Care este filmul tău favorit?
~ Există vreun personaj anime cu care te identifici? și din ce anime xD
Am exagerat puțin dar a trecut multă vreme de când am pus întrebări la un post de bun venit , mai că îmi era dor .xD .

See ya. Ședere plăcută !
Chuu `

#5
Multumesc Teh.
1,Cartea mea favorita e Dune de Frank Herbert ,iar apoi Shogun de James Clavell.Nici nu e nevoie sa mai si argumentez ,cine le-a citit stie de ce le-am ales.
2.Nu as putea spune ca ma omor dupa cartile lui Eliade ;a fost mare istoric al religiilor lucru care ii cam umbreste beletristica.Unele romane mi-au placut(Romanul adolescentului miop,Noaptea de Sanzaiene si Pe strada Mantuleasa) ,iar pe unele pur si simplu le-am detestat(Maitrey)
3.Schindler's List
4.Da ,cu Nana Osaki din Nana.
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best." Marylin Monroe



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Relativ nou pe aici Recviem 1 1.654 12-04-2010, 08:21 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.235 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)