Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Reinvierea zup-ului.

#21
I see things have changed around here since my last visit. Congrats, Mr. Penguin. 4

Edit: oh, and... if any of this counts... VOTEZ PE ROMANIA (sau cum te-o mai fi chemand acum, Hristoase) PENTRU POST DE MOD. I'm done, tschuss! m/
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#22
Well, nu moare Zup-ul,nu-nu-nu, n-are voie! 21

Inca doua lucruri:
1. Moderatorii actuali, azi sau maine, pregatiti-va, o sa aveti ceva romane de citit, pardon, pm-uri 21 *sorry, not sorry*

2. Si, yep. O sa iesim la vanatoare, adica o sa fiim in cautare de membrii pentru zona de ?????staff?????, so, asap cat pun la curent si actuala echipa cu ce va fi nou and stuff, o sa deschid un topic. (Recomandariile de membrii vor fi si ele ascultate)


And lalallaalalalalla C: *brofist Pingu*

*runs away*
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#23
Geesushi are dreptate forumul nu trebuie lasat sa cada.Da stiu, nu am postat cine stie ce mare branza dar imi aduc aminte cand am sosit pe forum acum 3 ani.Locul acesta era foarte aglomerat si eu un tip care abia isi "bagase net" eram fascinat de tot ce avea legatura cu lumea anime. Cum salvam forumul? Sa imi cada parul de pe maini daca am vreo idee. Dar daca eu tu care citesti sau stafful nu are idei nu inseamna ca vine apocalipsa.Nu! Acesta e un forum.Suntem multi.(Ma rog 10-15)Din acestia putini care suntem trebuie sa existe cineva care are o idee traznita in scafarlie. Asa ca propun un thred de brainstorming. Idei, propuneri etc.

P.S. Nu veniti dupa mine cu sabii, topoare, furci, torte sau alte arme de distrugere in masa am zis si eu nu am dat cu paru`.
[Imagine: tumblr_mx788wBv4z1t2mzddo1_500.gif]

#24
Nu-ti scoate nimeni ochii. Numai ca de vreun an (de cand am intrat eu in staff, cel putin) ne tot chinuim sa gasim o metoda de a readuce forumul la viata. Daca nu exista implicare din partea userilor, da-ti seama ca nici membrii staff-ului nu-si mai dau silinta cine stie ce. Eu sunt dornica sa vin cu propuneri (pe care le-am mai facut si eu si altii inainte, dar care nu au tinut). Dar daca suntem numai cativa implicati, asa va ramane. Odata ce ceilalti nu au chef sa se implice, atunci vor exista doar cateva persoane active care se vor strofoca degeaba, atat.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#25
Sunt in echipa site-ului din luna august a anului trecut si crede'ma, cel putin odata pe sezon se deschidea un topic de propuneri si idei...dar din pacate multe au sfarsit prin a ne fiind aplicate. De ce? Cum spunea si @Agrona, nu prea aveai pentru cine...si pe langa asta myBB ne cam limiteaza din 'ce putem face pentru Zup ca sa nu moara'. 21
Si in plus, Zupul e totusi o pasiune, lacasul de recreere a multora dintre noi~ not a full job things (maybe more like a part job time that we love to do, ceva de recreere xD) soo, sadly, am avut momente in care a trebui sa fiim impinsi si de la spate. *hides* xD
Anyway, wordpressul suna o solutie buna..so, pumnii stransi pentru wordpress~ c:

Partea de sugestii si idei e inca deschisa, so...c: let us know~
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#26
Yo guys! Intreb si eu asa,sa ma bag in seama.. Oare nu exista nici o modalitate sa-i determinam pe Syryus si Flaw sa se intoarca la noi??? Crazy-monkey-emoticon-067
Si domnule Pingu-admin,sper ca nu o sa imbatranim asteptand implinirea promisiunilor tale!! O.o
In rest mi-e frica de Facebook,ca o sa ne inghita total si iremediabil. Crazy-monkey-emoticon-111
Si da, user-ul Romania trebuie sa fie moderator! Cat mai repede!
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)