Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Reguli

#1
1. Inainte sa deschideti threaduri, verificati ca sunt in sectiunea potrivita; daca sunt jocuri si tind sa fie pline de spam, va indrept catre Forum Games, care este cu totul alta sectiune.

2. In afara de a le incadra in sectiunea potrivita, verificati daca threadurile nu au fost deschise si mai inainte. Cele dublate vor fi sterse si pentru lipsa de posturi initiatorul va fi cel care isi va asuma vina.

3. Posturile mai scurte de 3-4 randuri (in functie de subiect) vor fi sterse. Nu voi da warn, decat in cazurile extreme cand userul depaseste limita bunului simt. Si atunci warn-ul va fi de 20%.

4. Nu vreau sa existe certuri pe topic, ca nu stiu ce persoana nu e de acord cu punctul de vedere a celuilalt despre nu stiu ce formatie. Accept sarcasmul totusi. Fara flame, sau va 'ard' eu pe voi.

5. Toate subiectele care vor fi doar simple copy - pasta de pe Wikipedia sau alta baza de date, vor fi sterse fara dar si poate. Daca va place formatia atat de mult incat sa va chinuiti putin sa deschideti un thread, puteti sa va strofocati materia cenusie sa oferiti informatii in parerile personale.

6. La sugestia lui Sovereign adaug o noua regula propusa si scrisa de el: Fara linkuri pentru descarcarea ilegala a muzicii. O regula destul de logica. Aceasta sectiune este pentru iubitorii de muzica, iar o persoana care intr-adevar iubeste muzica va respecta drepturile artistilor. In cazul in care alegeti sa descarcati in mod ilegal muzica, tineti pentru voi.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#2
Regula cu numarul 3 este modificata incepand de azi.

Posturile vor avea o lungime minima de doua randuri, in speranta ca userii se vor avanta in discutii mai mult in felul acesta.

Postare placuta si o zi buna.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)