Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Reguli.

#1
Ei bine, de aseară v-aţi pricopsit cu un moderator la muzică, eu. Atunci de ce nu eşti verde ? Eh, asta e doar o mică problemă care se va rezolva.

Am făcut nişte reguli pe care aş vrea să le respectaţi, dacă nu, suportaţi consecinţele.

1. În primul rând, fără spam, regula asta e esenţială. Posturile mai scurte de două rânduri vor fi şterse.

2. Fără certuri, dacă aveţi vreo problemă cu un user la aceasta secţiune spuneţi-mi sau rezolvaţi-vă problema prin PM sau Y!M.

3. Nu vă luaţi de părerile altor useri.

4. Când doriţi să deschideţi un topic nou despre o trupă/cântăreţ/etc. nu vreau să văd informaţii luate de pe wiki şi doar dat copy/paste. Trebuie să scrieţi o părere personală despre trupă/cântăreţ/etc. De ce nu, poate şi o imagine cu trupa/cântăreţul/etc, cu condiţia să nu fie un ditamai wallpaper-ul.

5. Ca să evităm posturile prea scurte la topic-ul 'Ce asculţi acum ?' userii care postează acolo trebuie să mai scrie şi o părere personală, fără refen sau alte versuri ale melodiei respective. Posturile în care nu apare şi o părere personală a userului vor fi şterse.

Astea sunt regulile.
[Imagine: 9qh35v.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)