Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Regulamentul sectiunii

#1
Inainte de a posta aici vreau sa stiti ca si aceasta sectiune are reguli.
1. Nu faceti spam.
Stiu ca scopul acestei sectiuni este de a te distra si de a interactiona cu ceilalti useri, dar asta nu inseamna ca nu poti scrie macar 2 randuri la un post. Posturile foarte scurte vor fi sterse fara avertisment.
2. Nu deschideti orice fel de topic
Sunt multe jocuri pe forum interesante si captivante care exista deja la aceasta sectiune. Nu va apucati sa deschideti un thread pentru orice idee care va vine in cap. Doar topicurile mai interesante vor fi lasate deschise. Deasemenea, topicurile care pot provoca scandal sau cearta vor fi inchise.
3. Topicurile similare vor fi inchise
Daca un topic abordeaza o idee care a mai fost folosita in alt thread de la aceasta sectiune fara a schimba foarte multe lucruri el va fi inchis si eventual sters.
4. Nu sunt permise decat maxim 3 postari la acelasi topic pe zi de catre acelasi membru.
5. Administratia isi rezerva dreptul de a modifica acest regulament.

#2
Bun...am aruncat acum o privire peste topicuri...si am observat ca,din pacate...regulile puse de Flaw nu prea au fost respectate.Nici-o problema^^.Incepand de astazi...20 decembrie,voi avea grija ca absolut TOATE regulile sa fie respectate.Cine nu face asta...suporta consecintele.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light







Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)