Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Recomandari Actiune - Aventura

#1
Un moderator are sa vada topicul asta si are sa se gandeasca sa-l inchida. Eu ii sugerez sa se gandeasca sa-l faca Sticky mai degraba si sa se uite cu atentie ca nu prea exista topicuri unde sa se CEARA recomandari (e unul la Comedie parca, si unul pe la general cam uitat in negura timpului si unde se fac recomandari RANDOM).

Aici va invit sa veniti si sa CERETI recomandari. Ne ziceti ce ati vazut si ce v-a placut, ce ati avea chef sa vedeti...si incercam sa va recomandam.
Ca la carti ar fi cel mai corect zis in momentul asta.

Haideti, vreau sa se umple sectiunea asta de activitate si de oameni care sa discute de ce corpul uman contine PREA MULT SANGE in anime-uri.

E simplu? E eficient?
Hadeti s-o facem atunci.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#2
Tocmai adugam pe mal Deadmen Wonderland si mi-a rasarit in minte ca majoritatea animeurilor pe care le vad fac parte din aceasta categorie. Asa ca am zis sa vad ce sugestii mi se dau ca poate se gaseste o perla pe acolo

As prefera sa fie serii complete sau filme. Nu ma luati cu ongoinguri de 100 de episoade. Alt criteriu sa nu fie si drama. Sa vedem ce iese si mai comentez dupa

Pentru referinta lista ca sa nu recomandati ce am vazut deja 4
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#3

#4
@theinnkeepervictor un prim sfat ar fi sa iti faci un cont pe myanimelist.net si sa iti pui acolo toate animeurile vazute. Fiecare are una, doua recomandari.

Recomandari de la mine:

Seria Fate/Stay in ordinea aparitiei daca iti place primu, daca nu doar al doilea si poate filmu

Final Fantasy VII Advent Children Complete

Gantz daca vrei ceva mai violent

Gun x Sword un mecha

Highlander: Vengeance film, nu prea conectat cu seria tv but swordplay

Record of Lodoss War serie si ova-uri, ova-urile sunt mai vechi

Vampire Hunter D si in special Vampire Hunter D: Bloodlust

X tv daca poti sa dai de el
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)