Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Re!

#1
Salut/Hello/Ohayo(niciodata nu stiu cum sa incep)
Whatever...pai ma numesc Andreea si sunt din Toplita(probabil majoritatea n-ati auzit de satucul nostru uitat din Harghita...care defapt e Municipiu!)
Dar cel mai important e ca sunt o fanatic anime...so...stilul meu preferat de anime e horror, dar imi plac foarte mult si restul genurilor(i know i'm a freak)...prin animeurile mele preferate:Blood+, Death Note, Hellsing, Vampire Princess Miyu, Elfen Lied, Bleach, Strawbery Panic, Kannazuky no miko...etc.
Singurul gen de muzica pe care il ascult e rock'ul...de la punk la goth...de la rock la j-rock...nu conteaza formatia, conteaza sa-mi placa mie muzica lor...asa ca nu am nici o lista de formatii preferate...
Asa...cred ca am zis c-am multe...oh, well...daca mai aveti intrebari, intrebati!
Pa/Bye/Ja-ne!

#2
alt metalist, welcomes welcomes 4 .
dedicatie pt tine: alestorm - wenches and mead [o sa iti placa 3]

bun venit, shedere placuta, distractie placuta, happy posting si integrare rapida 3

need me, pm me Wink
You Must Unite What Has Been Set Asunder
[Imagine: dragonsig1.jpg?t=1207048748]

#3
Bine ai venit pe Animezup, Lain!
Daca spui ca esti fana horror... nu-i asa ca imi recomanzi si mie niste anime-uri bune? 5 Iti pot recomanda si eu unele la schimb, daca vrei 4
Sa stii ca eu am auzit de Toplita, e chiar faimos site-ul vostru dupa acea reclama, asa ca nu iti mai face griji ^^
Si o ultima intrebare... Lain as in Serial Experiments Lain?
Happy posting ^^

#4
so Flaw ti-as recomanda:
Hellsing,Devilman,TOKKO: Devil's Awaken,Hitsuji no Uta(OVA), Demon City Shinjuku...c-am la atat ma pot gandi acum...
And yes, Lain as in Serial Experiments Lain...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)