Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ratări...

#1
Ah... Am venit şi eu pe aici să mă fac puţin de râs, dar...să fim optimişti. Poate nu mă fac aşa de râs.

1. [Imagine: 33dcgaf.jpg] Am luat după tutorialul făcut de Mimişor 8. Îi mulţumesc enorm că l-a postat. Am aflat cum să fac multe chestii datorită ei.

2. [Imagine: xljgn6.jpg]
[Imagine: 28vyf6e.jpg] uhmm... chiar nu aveam inspiraţie, dar n-aveam ce face :d. M-am semnat, în japoneză :]]. Arată mai cul aşa.

3. [Imagine: 28lc1g3.jpg] asta este în două variante...
aia de sus sau asta
[Imagine: 24fi3pw.jpg]
[Imagine: 29fyrdf.jpg]

4.
[Imagine: cnhhk.jpg]
[Imagine: fyj3h2.jpg]


Cam astea au fost. Sunt făcute toate azi. Sper să....vă placă cât de cât......... 4.
Aştept sfaturi, critici orice. DAR, nu prea dure 21 Aveţi milă... :]]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#2
OMg cat de tari ti-au iesit:X.
1. asta e preferata mea:X ador felul cum ai folosit acolo rosul acela "magik".
2.Dha chiar arata mai cull`:]] ii da un fel de mister pozei, prea tare. Te pricepi chiar daca nu ai inspiratie21.
3.Imi place mult ca ai folosit ca fundal culoarea albastru, in toate cele 3 tentative reusite :X.
4.La a 4-a poza nu prea se potriveste chestia cu caietul. . . in rest imi place cum ai folosit acele brush-uri.
Ja succes mai departe si muuoolta inspiratiepupic.
Just the
way you know me..

#3
Heey Smile hug
Nu cred ca te`ai facut de ras 21 ...Cel putin din perspectiva mea nu Smile
Ok..pai imi place ca ai ales culoarea numelui (care da, arata mai cuul in in japoneza:thumbup1Smile in asa fel incat sa se potriveasca cu desenul Zuppy04
In rest..ce sa mai spun 39
Sunt foarte dragute ^^
Le astept pe urmatoarele!
Buh-Bye! hug
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#4
Te'ai hotărât şi tu în sfârşit să'ţi arăţi gfx'urile.15 So:
1. Îmi plac culorile folosite. Şi efectele. Însă e puţin cam simplu. Puteai să mai pui un c4d. Dar anyway, e drăguţ sig'ul.
2. Punctul ăla nu arată prea bine pus acolo. Şi avatarul e drăguţ. Numai că ar fi arătat mai bine fără punctu' ăla.
3. Ăsta îmi place mult. Ai ales bine culorile şi efectele.
4. Sig'ul îmi place. Şi avatarul e destul de bun.
La mai multe.>;d<
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#5
Hey hug. Iubire~. Ţi-au ieşit minunat, însă nu prea mă simt în putere să-mi dau cu părerea, deoarece nu mă pricep la aşa ceva 65. Îmi plac toate zău aşa, mai ales avatarul tău <333.
În special mă atrag culorile pe care le-ai folosit şi unele efecte xD.
Le aştept pe următoarele hug.
Xoxo.

Snowy a fost aici ;;].
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#6
Nu sunt atat specializata in acest domeniu dar hai sa incepem.

1. Claritatea pozei lasa de dorit dar sa spunem ca efectele sunt cat de cat bine folosite.
2. Asta e cam... nu imi place ca parca ai intrat peste personaj. Acel punct nu e bine pozitionat, iar fundalul e bun doar ca in partea dreapta chiar nu a iesit bine acea dunga neagra.
3. Astea sunt singurele care nu m-au lasat rece. Imi plac culorile, doar e albastru, culoarea mea favorita. Sa spunem ca sunt bune iar avatarul pe care deja il porti e... okay.
4. Claritatea, ca in primul sig. In rest... culorile se amornizeaza destul de bine si acea dungulita porocalie/oranj e chiar destul de bine pusa, sau cel putin mi-e asa imi place. Iar la avatar la fel, claritatea, alea alea.

Nu te-ai facut de ras, cine ar rade inseamna ca nu ar vedea cat te-ai chinuit si daca nu vroiai sa te faci atunci nu m-ai postai si veneai alta data sau deloc cu ceva mult mai bun.

ps. imi place numele tau in japoneza, B. Andreea.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
nu sunt in calitate sa vorbesc dar gfxurile tale mi se par prea neclare si prea luminoase.. prima mai ales.. poza este draguta si efectele sunt reusite dar trebuia sa mai adaugi ceva.. sa nu para asa gol [waide exprimarea mea 21 ]
2. nu am ce comenta.. se vede ca este muncita :]
3. imi place mai mult prima varianta care este mai clara si mai putin luminoasa:]
4. este foarte buna.. dar din nou.. luminozitatea..

Gfx'urile tale sunt destul de lucrate si buneSmile astept sa vad ce mai creezi.. cya [;x]
[Imagine: hugmur.jpg]
'Căz te lăvesc, tu, genio, epico, huggo, culo, pervo and so on. Iu, twina mea. I don't care what ppl say, I do own iu. Hahs.

*realizează că twina ei apare ca o apariţie apariţională misterioasă.*





Mwhahihuhahahuahaihihihuahahahuhihihuahah


Monster me.

#8
Am mai facut cateva.... Sunt toate facute azi.
1. [Imagine: jhsig.jpg]
[Imagine: jhavi.jpg] Stiu ca n-a iesit bine :]

2.[Imagine: bkrsig-1.jpg]
[Imagine: bckrav.jpg]

3.[Imagine: opssig2.jpg] asa sau asa
[Imagine: opssig.jpg]
[Imagine: opsavi.jpg]

4.[Imagine: OMG.jpg]
asta e luata dupa un tutorial, nu a iesit asa de bine. Sa stiti ca nu din cauza claritatii se vede asa, e un efect ^^.

Sper sa va placa <3.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#9
Hay thar.hug
1. Nu prea îmi plac culorile. Şi puteai să redimensionezi umpic imaginea. Adică să'l faci pe Jonghyun mai mic. Avatar'ul e okay. În afară de culori.
2. Asta o ador.;x Îmi plac culorile folosite şi efectele. Şi avatar'ul e drăguţ.
3. Îmi plac ambele variante. Dar nu prea îmi place efectul ăla roşu din colţ. Nu se potriveşte cu celelalte culori. Avatar'ul e bun.
4. Nu prea îmi plac efectele folosite.
Anyway, sunt drăguţe. Încearcă să alegi mai bine culorile. La mai multe. ^^
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#10
Yeeeah~ M-am întors. Am mai făcut doar câteva lucrări 39. Nu ştiu cât sunt de reuşite.

Prima:
[Imagine: sig6.jpg]

[Imagine: sig6avjpg.jpg]

A doua:
[Imagine: sig43.jpg]

[Imagine: sig4avjpg.jpg]

A treia:
[Imagine: sig5jpg.jpg] Ignoraţi textul 21.

[Imagine: sig5avjpg.jpg]

Deci, nu ştiu cât de mult am evoluat. Sper să vă placă. Aştept critici, sfaturi, orice.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)