Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Guess the screen game

#51
Din primul link e 'Anachronox' (interesant titlu avea jocul la vremea respectiva), un RPG foarte laudat de critici.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#52
(08-08-2010, 11:51 PM)CyBeR A scris: Din primul link e 'Anachronox' (interesant titlu avea jocul la vremea respectiva), un RPG foarte laudat de critici.

at last...L-ai jucat? Tell me you did :3! A fost un joc absolut desi la nivelul metodei de combat, era cam aiurea, as in nu mai ramanea FPS ci devenea un fel de arcade fight! Ow and don't forget to continue this forum game adica posteaza screen-ul de la un alt joc!
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

#53
Nu, nu l-am jucat din pacate. Cand a iesit eram ocupat cu alte joculete si asta mi-a scapat printre degete.

Next screen then:
[Imagine: screentx.th.jpg]
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#54
That's AquaNox, my brother played it like crazy when we were kids.

Oricum nu s-a raspuns pe aici de mult asa ca pun eu urmatorul screen. Err, mai tarziu.


[Imagine: jyY3u.jpg]

[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#55
[Imagine: jyY3u.jpg]


[/quote]

cel mai interesant RPG in a long run. Overlord , dar nu sunt sigur daca e primul sau al doilea. mi s-a parut geniala ideea unui RPG in care tu esti evil si pui minioni sa iti faca treaba 4

sa va vad acum 4( ca tot pare sa fi murit topicul asta jmecher)
click aici pentru poza
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Guess the song ! v.2 Abbeh. 28 19.397 19-07-2013, 10:53 PM
Ultimul răspuns: MisaMisa
  Guess the song [ Kpop ] Denny 411 134.032 10-12-2011, 12:29 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Guess the song! Lye 1.162 450.705 05-12-2011, 05:51 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)