Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

REC

#1
Rec
Dupa cum spune si subtitlul...este o drama.E vorba de o fata si un baiat.. fata vrea sa devina "voce" pentru diferite show-uri ,reclame si de ce nu..chiar filme.Intr-o zi ii arde casa iar tipul se ofera sa o ajute...Desigur..chiar in noaptea aia tipul profita de ea...si trupul ei dar involuntar.
Ajung pana la final sa fie iubiti ..desi cu greu.
Aceasta ar fi povestea din anime..manga nu l-am citit inca dar cele 9 episoade au fost interesante si cu mult suspans.
Nu stiu daca va urma si un al 2-lea sezon.
Grafica din punctul meu de vedere e acceptabila desi unele detalii ale persoanajelor au fost omise.Ca si grafica mi se pare un anime monoton.
Parti amuzante.. Da desigur ca au fost...Exemple:
Aka(tipa) trebuia sa joace intr-un hentai(parca...sper ca nu era un ecchi) si nu se pricepea la asta.A fost sfatuita sa se uite la niste filme hentai si sa incerce sa imite semntimentele pe care le simteau cei din film...Desigur ca nu reusea..dar a prinso tipul..cu caseta si a incercat sa o ajute..A fost cam penibila faza ..dar amuzanta.
Mie una mi-a placut destul de mult in ciuda faptului ca un episod tine-a doar 12 minute.
Va sfatuiesc sa urmariti acest anime...Eu zic ca va va placea foarte mult.
Nota: 9/10
In legatura cu episodul special..a fost pur si simplu pe langa tot animeul..Nu am inteles prea bine ce vroia sa imi transmita...dar nu m-a incantat deloc.
o.o" wot




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)