Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

R3 ALL

#1
Bine ai venit pe Animezup, DyU!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#2
R3 all ma numesc Claudyu am 14 ani sunt din bucuresti imi plac foarte mult animeurile mai ales YuYuhakusho,Inuyasha si Dbz sper sa ne intelegem bine.

#3
Bine ai venit pe Animezup, Zuppy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#4
Deci, Zuppy se primeste cu bratele deschise pe Zuppy, tare interesant.

Anyway, welcome Claudiu. Incerca sa lasi spatiu intre semnele de punctuatie daca de indubleca inima pentru un muritor josnic ca mine.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
eu lam adus aici sha 4 Zuppy06
welcome here



Zuppy03
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#6
Numele meu este Ioana, si am intrat aici ca sa spun cat de mult ma bucur ca am trecut peste toate ca sa intru in zup. La inceput citeam niste povesti sasusaku si imi spuneam ca niciodata nu o sa intru in zup ca sa scriu si eu, dar vara aceasta am trecut peste cuvantul meu si mi-am facut cont. Ma bucur mult ca am facut asta. Si spre ca nu ma mai ia gura pe dinainte si fac ceva cum trebuie.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)