Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Provocarea foto Septembrie - Octombrie - Discutii

#1
Evident, aici vom discuta despre fotografiile introduse, oferi idei, comporta civilizat, coace gogosi si placinte.

Topicul pentru fotografii il gasiti chiar aici.

May the games begin!
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#2
Imi pare bine sa vad ca a aparut deja o persoana cu o fotografie si sper sa vad mai multi aratandu-si interesul cat mai curand.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#3
Iarasi eu.
Nu va faceti griji de deformarile paginii. Topicul e doar pentru vazut fotografii si nimic mai mult. Si cum stim ca multi sunt prea lenesi sa dea click macar pe linkuri, mai bine sa le vada asa.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#4
Si mie mi se deformeaza... Cy... nu cred ca tagurile de img sunt cea mai buna idee... adica pisici, eu am ecran de 10". Stii cum mi se face mie pagina 22?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#5
10"? Pe ce stai? Pe o tableta?
Eu pe 17", cu 1920x1080, vad pagina foarte ok, pe Firefox.
Putem ori pune la rezolutii mai mici, ori cu thumbnails, da asta n-ar avea cam nici un haz dupa aia.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#6
Um... sunt pe netbook Mini Compaq 10" pentru ca ma descurc cu asta dupa ce mi-a crashuit laptopul... No need for that kind of sarcasm, ok? Just because something's been bothering you about the forum today, it doesn't mean that you can behave like an a-hole. Daxi, mana mou?

Daca pui thumbnail si lumea e interesata o sa dea click. Cine nu e interesat de ce naiba ar intra pe topic de la bun inceput?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#7
De ce toti cred ca-s sarcastic in absolut orice zic? Aveti o problema cu totii...sau ma rog, aveti o problema toate, ca numai tipe vad ca se aprind.

Hai sa punem thumbnails atunci, daca asa e mai comod.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#8
A rezolvat Sy, nu te obosi. Eu nu ma aprind, eram chiar calma si am facut o observatie, avand in vedere si discutia de pe shout de mai devreme unde erai putin incins.

Daca nu era sarcasm nu cred ca avea rost sa ma intrebi daca folosesc o tableta in maniera aia.

Oricum, problema rezolvata.

Thanks Sy.

Edit: Welcome to my world. You assumed that I was firing up as well 10. Tut tut tut.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#9
Deoarece 10" e mult prea mare pentru un telefon, si mult prea mic pentru un notebook/laptop. Am uitat de prostiile alea mini (da, le consider prostii ca-s prea mici ca sa fac eu ceva cu ele), and thus I asked and assumed.

People need to lighten up. Eu ma incing cand oamenii tot isi dau cu presupusul despre atitudinea mea si ce vreau sa zic. A devenit obositor si iritant.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#10
Uhm, nu pot spune ca imi displace ideea, dar cred ca e acelasi sistem ca la Photo Of The Month, doar ca fara medalie. Deci, inca o data..care e scopul ? Daca am fi dus lipsa de un concurs de fotografie - da, dar avem deja POTM care se bazeaza pe acelasi lucru..
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Provocarea Foto 11/12 - Vot Lia 7 5.417 08-03-2013, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Provocarea Foto 11/12 Lia 6 4.039 25-01-2013, 03:40 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Provocarea Foto 10/11 - Voturi Lia 12 7.564 24-11-2012, 01:23 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Provocarea foto Octombrie Alicia 7 5.035 31-10-2012, 06:51 PM
Ultimul răspuns: Alicia
  Provocarea foto Septembrie - Octombrie - Voturi CyBeR 1 2.289 09-10-2012, 02:47 AM
Ultimul răspuns: CyBeR
  Provocarea foto Septembrie - Octombrie - CITITI PRIMUL POST! CyBeR 5 3.881 26-09-2012, 01:18 PM
Ultimul răspuns: Alicia
  [split] SOTM Septembrie - Vot Ryuu 0 1.903 21-09-2010, 08:02 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)