Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Procente...

#1
Ok, e exact ca in jocul obisnuit. Primul user (adica eu) il intreaba pe urmatorul cat la suta ii place de un anumit personaj din Naruto. cel de-al doilea raspunde si da si un argument (minimum 2 randuri sa nu faceti SPAM), apoi mai pune o intrebare pentru urmatorul user.

Exemplu:
P1: Cat la suta iti place de Ino?
P2: 200%! E personajul meu feminin preferat din Naruto! E desteapta, puternica, frumoasa si imi place mult chestia cu florile otravitoare!!! Singurul lucru care nu-mi place la ea e ca e obsedata de sasuke.
Next:cat la suta iti place de Deidara?
P3:....

And so on...Ok, me first: Cat la suta iti place de Orochimaru?

#2
Sunt prima....
Hm...cred ca aprxmativ 5%-in mod normal as spune 0%dar daca stau sa ma gandesc mai bine,pe langa faptul ca estes scarbos....sory..,chiar nu-mi place stilul lui ninja.modul in care lupta.Dar dat fiinca a avut un rol important in acest anime si mai ales l-a ajutat pe sasuke sa fie mai puternic cred ca merita 5% din apriecerea mea.Si sa nu uit ca este un ninja destul de puternic...interesant,dar totusi nu-l prea simpatizez.....
NEXT:Cat la suta iti place de Sasuke? "?


#3
Yayixx 17 100%. Nu sunt chiar ca thouse crazy fans but. . . nu mint cand spun ca il adoor. Ador felul cum arata (=p~) si cum se lupta, mai ales jutsul acela amaterosu. . . No coment. . . e personajul meu preferat din Naruto/Naruto Shippuuden dintre baieti >.>.
Next: Kiba :3.
Just the
way you know me..

#4
Kiba: 80% de ce? pai in primul rand imi place cainele lui21 apoi el 21 pai ce s zic? personajul mi se pare prietenos, jucaus, si foarte de treaba, dom'le. Cred ca e unul din personajele masculine preferate71 bineinteles, pe langa Gaara...:X
Next: Gaara of the sand, of course 15
[Imagine: ak8THBQ.png]


#5
lol ....... -1000% 21 motiv ? pai :
- nu-mi place caracterul lui
- nu-mi place faptul ca nu ii pasa decat de el
- cateodata ma sperie :3
- e MULT prea crud ..........
- urasc acel scop al lui , sa omoare cat se poate de multi
- de ce trebuie sa isi faca remarcata existenta ? si-o face , dar el nu realizeraza asta
- parca prea " I'll kill you ..... DESERT COFFIN !!!!!!!!!! "
- nu imi plac puterile lui
- si mai sunt , da' nu am chef sa le enumar 4
Next : Cat la suta iti place de .............. Jiraiya ? 21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

#6
jiraiya desi e Pervy Sage da culoare acestui anime .
este un pod catre naruto si tatal sau ma rog .
nu prea stiu dc mi-ar place de el dar imi place 100%

Next: cat la suta iti place de suigetsu?

#7
Raspuns : Nu-l stiu ........ Asa ca 0% .
Next : Cat la suta iti place de Tsunade ?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)