Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Presenting Patty

#1
Hey, sunt Patty. Sunt o persoana care crede cu desavarsire in drepturile stangacilor fiindca fac parte dintre ei 21. De cele mai multe ori am un mood relaxed. Ascult in general rock si sunt mega-fana Paramore, Green Day, Anathema, The Pretty Reckless etc. Imi plac hobby-urile artistice si visez cu ochii deschisi 3/4 din zi. Prietenii mi-au zis ca sunt amuzanta, ironica si ca citesc mult prea mult 24. Si ca tot veni vorba de prieteni, Lynnu it's my sister <3. Probabil unii ma cunoasteti si de pe alte forumuri108. That's all:d.

#2
Bine ai venit pe Animezup, misguided ghost!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Syyyys YOu here . I'm teh first lol 21 So, eu nu te mai întreb nimic pentru că te cunosc extrem debine anul trecut am fost colege de clasă şi cauza unei biatche ne-am despărţit noi ._. din păcate. Sper să te acomodezi pe aici şi love ya, meh loves ya, dar să nu îţi spun asta că după Adela devine geloasă 21 şi Nya [ sper că nu vede topicul ] 21 So, vă iubesc pe toate oricum 21
So bine ai venit cred că am mai spus asta de o mieeeeee de ori şi spor la postat şi don't spam.
-

#4
Love ya too Lynn >:d<. Thanks de welcome. Si eu sper sa ma integrez repede pe aici. Btw, nu-ti face griji, nu o sa fac spam, doar sunt mod si eu la randul meu pe alte forumuri21. Stiu ce munca grea duci scumpo.

#5
Hajimemashite !
Bine ai venit pe Anime zup Patty <4> si la multi ani de 8 martie !
Intrebari :
1. Animeul preferat ?
2. Ce hobby ai ?
Te primim cu bratele deschise pe Animezup! Sa te distrezi si sa iti faci multi, multi prieteni !
Ja ne!
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcS01zy8m8SeBVZs5bp-eMS...rQLOe5hiNz]
[url] [Imagine: chibi_8577.gif]
Jumong, chibi-ul lui Dollydi [/url]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)