Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Premiul la o partida de poker! +18

#11
(01-09-2011, 06:07 PM)`Ayumi` A scris: Buna>:D<
M'am gandit sa trec si eu cu un comm sec pe aici:))
Sa incepem:)
Titlul suna bine, mie imi place.
Ideea... geniala:bv:.
Descrierea e ok,
Dialogul e putin, dar e si bun. Nu mi s'a parut in plus pe acolo.
Actiunea cred ca a fost putin grabita.
Ai avut si cateva greseli. Si inca ceva:in primul capitol 'eroul' Sakurai avea ochii negrii si acum sunt verzi?
Astept nextu`si sper ca ma anunti cand il pui
:bye:




In legatura cu ochii, imi cer scuze, ma gandeam la altceva si nici nu mi-am dat seama. Ochii lui sunt negri. A fost o greseala!


#12
Saluuut >:D<

Ma gandeam ca nu ti-ar strica inca un comentariu - cui strica - chiar daca e sec...

Ideea: Hmm, pare destul de originala, nu stiu, ar trebuii sa trec pe la Originale ca sa verific ca aici nu am vazut-o :d
Titlul: Ei, bine este ideea povesti si e atractiv, dupa mine e ok:-?
Actiunea: Miros graba, putina macar. In primul capitol ne-ai dat ideea ca si-a pierdut virginitatea dar se pare ca m-am inselat
Descrierea: stai bine aici, chiar mi-a fost putin frica pentru Sakura si mie nu-mi place de ea.

Dupa cum vezi este foarte sec, gomen ne ^^"
Spor la scris>:D<
Anunta-ma cand vine nextul:o3
Bye Bye
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD

#13
Nu m-am gandit niciodata ca voi face asta dar... :...: Why me?


Ok...Era o zi frumoasa de toamna cand vorbeam cu o prietena si i-am spus despre ultimul fic pe care l-am citit pe zup. M-a rugat sa-i dau link si uite asa am aflat despre asta: http://ellaangelhope.wordpress.com/premi...-fac-asta/ .
Prietena mea fiind fan twilight s-a suparat si m-a rugat sa iau masuri( dude 8-|)
Din cate am inteles originalul nici macar nu e scris de o romanca e scris de o fata din spania sau ceva de genu...
Oricum, multumita unei fete foarte dragute de pe acest forum ( ┊ ĐξV ┊) am stiut ce trebuie sa fac.

Nu te acuz de nimic...dar cred ca trebuie sa dai niste explicatii!

#14
Hey There !
buna si tie scumpo , daca acest fic este plagiat asa cum cred eu , atunci nu mai esti asa scumpa , prima oara cand am vazut ficul pe acel site dat de LLC a zis ca tu sigur l-ai plagiat , dar am mai cantarit situatia si ar fii posibil sa fie tot ficul tau , dar nu inteleg de ce ai schimba personajele , am inteles ca acolo sunt cei din twilight si aici "in ficul tau" cei din naruto , deci daca ambele variante ale ficului sunt ale tale nu inteleg de ai schimbat personajele :-? ceea ce imi spune ca este si o farama de plagiere , deci daca este plagiat nu e frumos ce ai facut , daca ti-a placut mult ficul , puteai sa faci altul cu aceeasi tema ca a lui nu sa-l plagiezi cuvant cu cuvintel . acum te asteptam cu replica decisiva , care ne lamureste pe toti . Data viitoare nu mai incerca sa plagiuezi !
O zi buna !
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?


#15
Inchis pentru plagiarizare !

http://ellaangelhope.wordpress.com/premi...-fac-asta/

Adevarata autoare al acestui fic. Care e cu personajele din Twilight, tu doar ai schimbat detalii.
Mi-ar fi rusine, really, sa fac asa ceva, pentru ca un autor se chinuie sa scrie o poveste, scrie-ti propriile povesti ! Si eu sunt scriitoare si m-ar deranja foarte tare ca o copila sa-mi fure creatiile si sa se dea mare cu ele.



TOPIC INCHIS
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End
















Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)