Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Preferinte

#21
'' Humankind cannot gain anything without first giving something
in return. To obtain, something of equal value must be lost. ''

[Imagine: Automail_sig_450x150_zps188a256a.png]

#22
Poi , sunt obsedat de animele Shoujou , nu inteleg animele Shounen puf puf pistoale sare in cap dai cu bata no poveste sau poate ca are numai ca nu o suport eu, in general genurile mele preferate sunt!

Romance + High School + Drama + Kiss and happy final/sad final [clannad 20]. Aseara era sa ma deprim de la un anime care a povsetit dea binelea jumate din viata mea [ma LAAUD] , oricum genurile sunt mai sus bafta!

#23
Imi "place" animeuri din genul...i dont know...sa fie bun si sa nu fie plictisitor.In general ceva actiune cu putina comedie si ceva romance in genul:Zero No Tsukaima si Sword Art Online.Dar si cele comedy/harem/action:HighSchool DxD si HighSchool Of The Dead.Acum nu pot spune ca ma axez doar pe un gen am vazut serii din diferite genuri deci pot spune ca am o preferinta "pestrita".

#24
Nu am un anume gen. Urmaresc de la Romance si Ecchi pana la Shounen si Seinen. De obicei alegerile mele depind mult de plot-ul principal al anime-ului decat de genul pe care il reprezinta. Cu toate acestea sunt doua categorii de anime ce nu le urmaresc deloc: Yaoi si Yuri. Shonen-ai si Shoujo-ai vizionez doar daca sunt theme-uri secundare care complementeaza un altul principal, cum ar fi shonen de exemplu. In rest, atat timp cat plot-ul mi se pare interesant si relevant everything goes: magie, aventura, slice of life, mecha etc.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#25




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)