Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Poze la sig

#1
Ok..vreau sa spun ca sunt cam putine 4 poze la sig...Stiu ca altii vor pune poze luuungi...dar in fine..sa explic ceva:
Nu ati putea da o limita fixa de lungime la sig..si sa ne lasati cu 5 poze...chibi/2 siguri/mai stiu eu ce pokemoni..106 Toti isi doresc..si stiu bine ce vorbesc.
Oricum...stiu ca pot face in photoshop un document in care sa bag 4/5 siguri sa sa il postez la sig ca o singura poza...dar e enervant.
Deci Flaw ... ai putea sa cresti numarul de poze la sig?

Goh...daca nu asta e..-_- fac un document cu 4 siguri...
o.o" wot

#2
*cough* and what if other users want that, too? See, not teh only one care plange ca-s prea putine imagini pt sig 21
Dar 17 [nemultumita ca intotdeauna *blush*] acum vad ca ai redus la 1000 caractere la sig T.T si... nu mai am loc sa comentez dupa poza 21

Eh 78 Do as you wish [ideea cu x poze in document a fost ideea mea xD]

#3
In mare parte nu stiu ce sa zic,insa chiar daca pun un userba mi se considera tot un sig intreg?Is not corect,daca erau macar doua in locul unui sig.Totusi cred ca 5 semnaturi n-ar strica deloc 39 >.<

[Last Edit]:si cum a zis si mely si poze in general XD

#4
Hyono..nu vreau sa spun semnaturi...-_- poze in general...orice poza se considera..poza chiar daca e 1x1 px...

Da yulobo.. scuze..trebuia sa pun
o.o" wot

#5
5 imagini in semnatura, 1500 de caractere 4
E bine?
E mult mai mult decat se permite in alte parti, credeti-ma.
Limita fixa stiu ca este... acum si merge 4 Imaginile prea mari nu vor mai fi afisate.
[off-topic: Imi place cum lucrezi in Photoshop 43 ]

#6
Multumeeeesc praise
E mai mult decat bine, e super 43
Si da, stiu ca e mai mult 9 Pe ma e 300 parca T.T



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Poze Ryuu 5 4.143 02-02-2012, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Poze. xD Ayuu. 1 2.182 02-05-2011, 04:01 PM
Ultimul răspuns: Nya.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)