Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Poveste fără sfârşit

Ancu'! Scuze ca nu am mai ajuns aseara. In fine.. ce as putea zice?

Capitolul a fost briliant. Mi-a placut foarte mult. Sti ca te descurci de minune. Naratiunea, dialogul si descrierea au fost acolo toate trei. N-am ce comenta despre ele. Ti-o zis multi probabil ca sti ce faci si te pricepi. Greseli de tastare nu prea cred ca ai avut. Nu m-am uitat dupa ele. Actiunea nu a fugarit-o nimeni ca de obicei si asta sti si tu ca este foarte bine. Uhh.. sunt curioasa ce se va intampla in continuare. Banuiesc ca avem destul de mult de asteptat pana atunci. >.<

Te astept cu nextul.
Bafta si multa, multa inspiratie!

Bye, bye!
:bye:
Debb.<3

Ancuuuleee.;;] Am ajuns şi eu cu o mică întârziere care sper că îmi este iertată, dar ştiu că nu te superi aşa repede.
Ei bine, într-adevar, părticica asta nu a avut foarte multă acţiune, dar e bine, pentru că aşa e evitată acţiunea în exces. Chiar şi aşa îmi pune o groază de semne de întrebare. Totul este încă învăluit în mister şi sunt curioasă ce se va întâmpla. El o iubeşte, dar este bun. Îmi plac ideeile tale originale. Mi se pare normal ca ea să fie dezamăgită, probabil oricare din noi am fi în locul ei, dar nu cred că nu îl va ierta. Şi ea îl iubeşte şi nu cred că ar putea să-i facă vre-un rău. Sper doar să nu afle că ei defapt sunt inamici..sau deja ştie? Nu cred, dacă ar fi ştiut nu ar fi reacţionat char aşa.
Descrierea ca deobicei e bună, dialogul la fel, naraţiunea tot aşa, greşeli nu am văzut, ce altceva aş mai putea spune?
Aştept următoarea parte şi îţi urez cât mai multe ideei, baftă la scris şi toate cele.

*Hugs.`*
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

Hei, Anculeee! >:D< In sfarsit l-am citit. Am fost atat de nerabdatoare. Cred ca mi s-au oprit bataile inimii cat am citit capitolul. E asa... trist.

Adica e frumos, superb, imi starneste curiozitatea in cel mai nebunesc fel, dar e asa trist. Lucrurile devin din ce in ce mai interesante. Nu-mi vine sa cred ca spun asta, dar de-abia astept sa inceapa razboiul. :))

Descrierea m-a captivat, m-a facut sa citesc acest capitol cu sufletul la gura. Actiunea nu mi s-a parut grabita, ci foarte incitanta. Si cele cateva replici mi-au placut, pentru ca le-a simtit intensitatea, ca si cand le-as fi auzit din gura unor actori aflati in fata ecranului. Ai avut maxim doua greseli, dar pana am ajuns la sfarsitul capitolului, le-am uitat. :">

Sfarsitul capitolului a fost grandios si daca ar fi durat mai mult cred ca as fi murit in fata ecranului, tinandu-mi respiratia. :))

Sunt de cincizeci de ori mai nerabdatoare sa vad ce se va mai intampla cu fiecare capitol citit. Sper sa ai chef de scris cat de curand. Succes! >:D<




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)