Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

"Posibile" cupluri

#11
HitsugayaXHinamori (Hitsuhina)-formeaza cel mai cute/sweet ,,cuplu'' ever! Sunt facuti unul pentru altul !
IchigoXRukia (ichiruki)- (prima oara imi placea cuplul Orihime/Ichigo dar pe parcurs mi-am schimbat parerea)...cred ca Ichigo se potriveste mai bine cu Rukia si se observa ca Ichigo simte cevapentru Rukia 15
UlquiHime- OK...cel mai ciudat cuplu dar imi place la nebunie...XD
GinRan
[center][Imagine: 2010-06-15-290927-1.jpg]
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.[/center]

#12
Posibile cupluri..ok,ma indoiesc ca Tite Kubo va lasa pe cineva Bleachuit sa faca vreun cuplu pana la final dar incercam:

1-IchigoxOrihime-Sincer mi`ar placea sa ii vad pe cei doi IN LOVE.Mai ales ca Orihime il iubeste pe Ichigo.That little perv wanted to kiss Ichi-sanSmile
2-RangikuxIchimaru.S`ar potrivi cap-coada.Se cunosc de multa vreme,au cate ceva in comun,Rangiku loves Gin dar Ichimaru s`o dus dupa Aizen de "baka" chiar daca eu cred ca Rangiku-san nu ii era indiferenta.Oh,daca nu ar fi tradat Gin Soul Society2
3-ShunsuixNanao.Acuma,ce ar putea iesi dupa atata"Nanao-chaaaan"?:d
4-RukiaxRenji.Renji chiar tine mult la Rukia si nu vad ce ar putea sta asa mult in calea lor avand in vedere ca impart Soul Society place si sunt si Shinigami.

Si asa cred ca`i tot..deocamdata!

#13
GgioSoi (Ggio Vega si SoiFon)
Stiu ca Ggio Vega e mort si cuplul asta nu are sanse, dar tot ramane singurul cuplu din Bleach care mi-a placut (nu ca altele nu-mi plac deloc, pur si simplu nu-mi pasa de restu). De ce cred ca cei 2 se potrivesc? Pai, au personalitati asemanatoare si in timpul luptei lor pareau sa se inteleaga cat de cat. Too bad that they were enemies
[Imagine: robin-1.jpg]

#14
Urahara si Yoruichi -Mise par cel mai posibil cuplu
Hitsugaya si Karin -Stiu ca n-au aparut decat intr-un episod in care sa arate ceva posibil, dar tin sa mentionez ca ala este unul din episoadele mele preferate xD
Ichigo si Tatsuki -Da, sunt constienta ca asta nu se va intampla, dar mie mi se par draguti impreuna.
Ikkaku si sora lu' Kiego -Astia au fost chiar haiosi 21
Kyoraku si Nanao-chan- 24
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#15
Ichigo x Rukia x Orihime = nu-i menage a trois!!!, doar ca imi este imposibil sa aleg pe una dintre ele pentru Ichigo...de fapt Ichigo le alege... de fapt Tito Kubo le alege. In continuare commentul poate contine urme de SPOILER...

Revin, ambele mi se par potrivte pentru o relatie cu Ichigo, dar pana la urma alegerea o va face Ichigo, avand in vedere ca au trecut atatea episoade si a avut de-a face cu amandoua destul. La ce am vazut in cel de-al patrulea film, se pare ca Orihime l-a imbratisat pe Ichifo, chiar daca e genul acela de imbratisare de consolare si sprijin, par sa cred ca Ichigo va avea ceva de gandit. Probabil s-au gandit ca au oferit prea mult fanservice Ichiruki in al treilea film.

Mi-e imposibil sa cred ca Ichigo n-o fi prins de veste pana acum ca Orihime il place, zau asa! Doar nu e atat de "astupat" ca Otani. Ca sa nu mai zic cat de mult s-a schimabt Ichigo de la inceputul serialului, devenind mai matur. Nu as vrea sa inventez, dar cred ca ceva a vazut si el, avand in vedere ca Orihime nu se ascunde, ea face pasi, mici ce-i adevarat, catre el. Ce face Rukia? Nimic. Poate si de aceea nu pot sa afirm cu tarie ca Ichigo ar putea sa ramana cu ea. E posibil ca Rukia sa nu se gandeasca la Ichigo asa cum o face Orihime. E posibil ca ea nici sa nu-si dea seama ca-l iubeste pe Ichigo, dar de tinut la el, mai mult ca sigur. Adica, oricat ar fi de indatorata lui Ichigo si invers, ca s-au salvat unul pe altul, Tito Kubo ne-a prezentat niste reactii interesante ale lui Ichigo atunci cand vine vorba de Rukia. Mai mult decat cu Orihime. Si asta ma face sa cred ca el s-ar putea sa se gandesca altfel la Rukia, fata de Orihime. Mi-e imposibil sa cred ca este doar recunostinta. Si poate de aceea face si Orihime pasii acestia, pentru a-i arata ca si ea merita a fi luata in considerare. Totusi, dupa multa vorbarie pe care eu am produs-o aici, si atatia altii pe alte forumuri, e posibil Ca Ichigo sa ramana la fel de singur ca pana acum. Si daca ar fi sa aleaga pe una dintre ele, la cat de secretos e Tito, ar lasa totul in ultimul episod, asta daca doreste sa termine vreodata Bleach. Gata, ma dor degetele.
[Imagine: monte2.png] [Imagine: tek4e3712f797cb23262583.png][Imagine: 1385114.png]

#16
Ichigo X Rukia - nu sunt o fana a Rukei, cu toate ca e simpatica. Cred ca se potrivesc pentru ca imi place cum arata impreuna, Rukia il tine pe Ichigo in frauri tot timpul.

Renji X Tatsuki - Ii ador24 Sunt super amuzanti impreuna, si cred ca un cuplu nu ar fi rau.. (Dar as merge si pe Tatsuki X Grimm)

Orihime X Ishida - Ceee? Ma risc si nu pun cupluri yaoi.. 24 Ei doi mi se par draguti, mai ales ca Orihime va incerca sa-l faca pe Ishida mai vesel.

~Trebuie sa o fac pentru cuplul meu de suflet~
Kensei X Hisagi - Are cineva ceva de comentat? Nu? Ma bucur. *runs away with Kensei and Hisagi*
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#17
Pai,sa ma gandesc hmmm...Cupluri deci:
1)Ichigo and Orihime-cei doi se potrivesc clar,sunt preferatii mei,si se vede ca amundoi tin unul la altul.
2)Matsumoto and Gin-sunt facuti sa fie impreuna.
3)Karin and Hitsugaya-mi-a placut cum le sta impreuna ,deci de ce nu ar fi si ei un cuplu?!Sunt simpatici si amuzanti,ambii puternici,perseverenti si cam incapatanati.Ma bucur ca,in sfarsit,Toshiro si-a gasit pe cineva dupa inaltinea lui(asta a fost cam rau,stiu,dar asa mic cum este el e super simpatic).
4)Hisagi and Tatsuki-dupa parerea mea,chiar fac un cuplu dragut.
5)Urahara and Yoruichi-ambii mai in varsta(desi nu se observa asta),draguti,intelepti,curajosi si mai ales puternici.Ei formeaza cu adevarat un intreg.
6)Nel and Nnoitra-ce pot sa zic,se atrag unul pe altul,daca dupa atatia ani s-au intalnit iar.O fi un semn.
7)Nanao and Shunsui-fara nici un dar si poate,cei doi sunt impreuna din punctul meu de vedere.
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)