Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Port StepMania pe Android - Beats, Advanced Rhythm Game

#1
https://market.android.com/details?id=co...JlYXRzIl0.

Traducerea in romana am facut-o eu. Sper totusi ca versiunea finala a aplicatiei sa contina traducerea /completa/ >_> O sa existe un urmas la Beats, care va avea si mai multe moduri de joc, plus grafici imbunatatite, dar cred ca pentru asta o sa mai ia o vreme.

Oricum, e probabil cel mai bun rhythm game de pe Android, si bate cu usurinta Tap Tap Revenge sau Guitar Hero sau alte mascareli.
"I decided to always have as much fun as I can. That way, I'll be happy with my life no matter when I die."

#2
Fiindca fara o traducere in limba romana, povestea complexa si dialogurile dintre personaje, mai mult de 500.000 de linii de dialog, acesta capodopera RPG/Adventure nu putea fi jucata de romani.

Sa traduc si eu: WTF!? Un joculet in care apesi la nimereala pe sageti colorate pe ecran mai are nevoie si de o traducere?
I laik pie... and beer... period.

#3
Are nevoie pentru setări, care sunt multe şi destul de complexe - poţi personaliză îndeaproape jocul.

Asta şi n-aveam ce face p-acasă. Happy?
"I decided to always have as much fun as I can. That way, I'll be happy with my life no matter when I die."



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Game VS Other Game lemoineine 0 4.726 19-07-2017, 12:54 PM
Ultimul răspuns: lemoineine


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)