Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

hello world

#1
Buna, numele meu este Georgiana si sunt din Bucuresti.
Imi plac animeurile, am inceput multe si am terminat putine :( timpul nu prea im permite... imi place sa desenez si... cel mai important... imi place sa terorizez copiii :> :))
Ascult orice gen de muzica... mai putin cel care distruge materia cenisie, cum zice o prietena :))
V-am pupat, ne citim pe aici :)

#2
Lasa, lasa... ca stim cu totii de ce esti aici 45

Anyway.. bine ai venit sper sa te simti bine si sa-ti faci multi prieteni desi e cam greu pentru ca ai o reputatie... ce gresala am facut ca te-am adus... parca nu ajungea mina 24 anyway... i still love ya'

Ne citim (pe mess).
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#3
Bun venit pe Animezup Asura hug. Sper sa te simti bine printre noi si sa-ti faci multi prieteni, in cazul in care vei avea nedumeriri ma poti intreba. Iti place sa terorizezi copii? 21 Pana la ce varsta?
Care sunt anime-urile tale preferate? Si ne vei arata cateva din creatile tale artistice?
[Imagine: Untitled-1.png]

#4
ady... am venit sa te tin sub observatie :))
marina, in general terorizez copii cu varste cuprinse intre 3 si 6 ani :)) Pe ady o sa-l terorizez pana cand o sa fie major :> (pe el si alte cateva persoane)
Animeuri preferate... Naruto (mai mult ma atrage manga) Bleach (inca nu am ajuns cu el la zi) One Piece (prea multe episoade :-") D. gray man (inca mai trag de el) Amatsuki (ma uit doar cand il traduc :)) ) Beck... :-??
O sa postez si cateva desene :D

#5
Hi there!
Fi sigura ca il terorizezi pe messenger si nu o faci pe aici ca iti iei singura scaunul de sub picioare.
By the way...nu prea ai ce supraveghea pe aici ... 22 ai de grija sa nu fi tu supravegheata .
Apropo acolo sus era "materia cenisie" sau cenusie? 39
By another way toate prietenele lui ady sunteti asa artiste...?

Intrebari:
1) Iti plac serpii?
2) Ai manca un paianjen pentru persoana ce o iubesti?
3)Folosesti rotring sau creion?
4) Daca rotring ce mina: 0,5 sau 0,7?
5) Death note iti place?
6)Ti-ai zice numele adevarat pe un forum?( cu tot cu nume de familie)
7)Ti-ar fi frica sa nu fi scrisa intr-un death note?

Raspunsul la aceste intrebari imi spune multe despre acea persoana 4 sper ca nu te superi ca te-am intrebat.
o.o" wot

#6
/:) Mi se pare mie sau tu nu prea simpatizezi persoanele care au legatura cu ady? Daca desenez cand am timp nu inseamna ca sunt artista :-j
By the way, acolo sus era "zigura" sau sigura?
By another way ce intrebari copilaresti...
1. Nu
2. Nu
3. - 4. Folosesc creioane cu mina 3B 6B si 8B
5. Nu
6. Nu
7. Sper ca asta era o intrebare retorica :)

#7
21 Acolo era Zigura . 21 Sunt doar 2 variante ori simpatizez pe toti ori pe nimeni 21.
Mnoh aia nu era intrebare prea retorica doar ca sunt persoane cu death note-uri si intrebam si eu...i fi tu kira? 23
Eu consider ca desenul e ceva artistic acum..fie ca e urat...fie ca e in batjocura...e ceva artistic...
Mnoh Bun venit si Happy posting.
By other way ...23 te-au suparat intrebarile mele...ele spun multe despre o persoana..

edit: ma inteleg cu toti si nu am nimic cu ady 4
o.o" wot

#8
Ori ii simpatizezi pe toti ori pe nimeni... inteleg ... si pana acum simpatizezi pe cineva? Dar cu ady te intelegi? Din ce ai scris reiese ca nu prea... in fine 78
Intrebare "nu prea retorica"... Ma intreb cum suna o intrebare "foarte retorica"... Retorica nu e de ajuns... trebuie sa fie "mai putin" sau "foarte" 39 inteleg >.<
Sa incerc sa-ti raspund la utima intrebare... Daca mai tin bine minte... acum acum 2 ani... cand faceam pregatire la mate pentru bac, prietenul meu mi-a zis k demonstrase matematic 1+1=1 39 formule... bla bla bla... so... who kows 106




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)