Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pico

#1
Un hardcore yaoi format din 3 ova-uri:
"Boku no Pico", "Pico to Chico", "Pico x Coco x Chico".
Toate cele 3 episoade il au ca personaj principal pe Pico, un baiat de 12 ani daca nu ma insel.
Primul ova este shotacon ( contine relatii sexuale intre un adult si un copil).Mokkun este un tanar barbat care initial crede ca Pico este fata, insa continua relatia cu acesta chiar si dupa ce afla ca el este baiat.Insa Mokkun nu va mai fi prezent si in celelalte episoade.
In ultimele doua ova apare Chico si mai apoi Coco cu care Pico intretine de asemenea relatii sexuale.
Si acest yaoi este unul reusit, cu o grafica foarte buna si caracter explicit.

Ce parere aveti despre acest anime?
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#2
Uite-ma si pe mine pe aici..si vai cu ce anime yaoi incep si eu sa-mi spun parerea21. Am observat ca nimeni nu a spus nimic despre acest anime, insa ma indoiesc ca suntem singurele care l-au vazut, dar sa revin la anime: Imi place grafica chiar foarte mult si pot spune ca este un yaoi reusit cel putin din acest punct de vedere. Povestea nu este foarte complexa asta pentru ca anime-ul se concentreaza mai mult pe relatiile sexuale ale lui Pico cu personajele care apar pe parcurs, dar asta nu inseamna ca m-as putea plictisi vreodata la el. Mie una mi-a placut foarte mult acest anime yaoi in special pentru pico care este asa kawai:X si evident pentru scenele yaoi 65 (nu incurajez relatiile cu/dintre copii 29 , insa anime-ul e destul de reusit). Nu il recomant pentru toata lumea pentru ca trebie sa-ti placa hardcore yaoi, mie mi-a placut si tnx pt k mi-ai spus de el >4< 4
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#3
Pico...trebuie sa imi revin putin. Ei bine, urmarisem un AMV *cenzurat* si poveatea mi s-a parut interesanta. Si inca mi se pare. Doar ca probabil nu sunt mega-fan hard-yaoi asa ca nu am urmarit decat primele doua episoade4. Grafica e destul de buna, melodia mi se pare penala, pur si simplu, chiar nu o suport 37 . Actiune este, slava Domnului 21. In afara de scene hot peste scene hot, nu mi-am prea dat seama despre ce era vorba. Un yaoi destul de bun dupa parerea mea, insa nu cel mai bun.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Nu pot sa zic ca este cel mai reusit anime yaoi dar asta este doar opinia mea pt ca sincer nu prea imi plac shota meaning copii in yaoi sau in orice alt context sexual, dar este destul de grafic si exciting pot sa zic. Desi as fi preferat sa fie amandoi mai mari ca varsta mai ales in OVA 2 & 3.
[Imagine: heartagram_dock_icons_928844_img_944.png]
{D.i.s.a.s.t.e.r.}//PIECE

BLOG. Pt ca se poarta.

#5
M-am uitat la toate cele 3 OVA-uri cu ceva vreme in urma insa nu prea am vrut sa ma implic prea mult, adica nu prea m-a facut sa spun: "WOW! Ce yaoi bun!"
Nu mi-a placut ca se axeaza doar pe sex, stiu ca de aia e yaoi si asa, da' nu are o poveste prea definita si acum daca ma gandesc la el imi vine in cap doar ce voci de fetite aveau, subtiri de imi zgariau urechile.
In al doilea rand, sunt copii, nu au nici macar 16 sau 17 ani ca sa zicem ca atunci se intelege.
I don't support people from different camps, I don't chose sides... see me as Switzerland...
[Imagine: sigpic350185_1-1.jpg]
-aceiasi "signature" pe care o am si pe AarinFantasy-




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)