Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Petitie pentru promovarea j-rock, j-pop si k-pop in Romania!

#1
Stiu ca sunt foarte multi fani care asculta k-pop, j-rock si j-pop si am inteles ca multi vor ca aceste genuri de muzica sa fie promovata in Romania pe programele tv de muzica. Asa ca s-a facut o petitie despre promovarea j-music si k-pop.

Link-ul este: Petitie

Haideti sa adunam cat mai multe semnaturi :bv:

#2
Yeah, ma bag si eu dar ... nu trebuie thread-ul asta sa fie la j-music?! Daca da sa-l mute cineva.

In fine... no spam.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#3
O, foarte interesant. M-am bagat si eu : )). Ar fi foarte frumos sa promoveze astfel de muzica si in Romania.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#4
E o idee foarte buna. Aceste genuri muzicale merita mult mai multa atentie. So, I'm in.
[Imagine: robin-1.jpg]

#5
O idee extraordinara, chiar nu trebuie irosita, as fi foarte fericita sa se auda si pe la radio 2NE1, Shine, Bing Bang, sau orice alte trupe Koreene-Japoneze, nu numai David Guetta, Rihannah, Selena Gomez si altii.
Sa promovam muzica secolului 21 b-)
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#6
I'm in!
E o idee ingenioasa. Tocmai am semnat petitia si sper ca in curand sa deschid televizorul cu placere si sa ma uit la muzica k-pop si celelalte. Cum a zis si Minzy "Sa promovam muzica secolului 21"
[Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go3_400.gif] [Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go5_400.gif]

#7
(25-09-2011, 06:59 PM)^Ella^ A scris: Cum a zis si Minzy "Sa promovam muzica secolului 21"
[Imagine: facepalm-300x197.jpg]
Aveţi măcar idee despre ce vorbiţi?
@On: Am semnat pentru j-rock, ar fi interesant să-i auzim prin ro pe Buck-Tick, Gackt şi the GazettE.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#8
Oooo,super idee,I'm in tooooo ^___^

Am semnat deja petitia.Sper sa se tina cont de ea si curand vom vedea si muzica k-pop,j-pop sau j-rock pe posturile de muzica. <3333
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#9
Am semnat mai devreme petiţia. :3 Sper, ca toţi de aici, să se ţină cont de ea. Promovarea j-rock-ului /k-rock-ului /j-pop-ului în România e o idee strălucită. Poate aşa or să înlocuiască melodiile nereuşite pe care le dau de treizeci de ori pe zi cu una reuşită. ^^

#10
Mi-am manifestat si eu persoana undeva pe lista aia 24 Da, ar fi genial sa se promoveze j,k-music in Romania. Deci nu stiu, mi se par mult mai de calitate videoclipurile lor, au decor frumos, dansuri, pana si versurile sunt altfel. Adica ceeace considera ei comerical fata de comericalii nostri, pai sunt de sute de ori mai buni.
Am pus odata Alice Nine la ora de tic, toate fetele erau calare pe calculatoru meu( bine, nu numai din motive muzicale 21 ) si baietii si-au manifestat gelozia prin replica: vai ce seamana aia cu niste fete( deci ma enerveaza enorm chestia asta 21 )
Oricum ar fi chiar frumos sa se intample acest lucru.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hitt in Romania -concert yaoi maniac 0 3.282 09-09-2011, 04:46 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  The Gazette in Romania - petitie yaoi maniac 0 3.304 05-07-2011, 08:35 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)