Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Personaje enervante

#1
Pai Gravitation e un anime plin de personaje frumoase si interesante.Cu toate astea sunt si cateva care nu sunt chiar pe placul meu.
In primul rand nu-mi place de Mika.Ma enerveza cum incearca sa intervina in viata lui Yuki si sa-l esparta de Shuichi.Ar vrea sa fie o sara buna(sau cel putin asta pare)dar nu o prea intereseaza de sentimentele romanciereului.Vrea ca acesta sa faca tot ce ii spune ea.Parca nu vroia sa-si dea seama ca Yuki tine la Shu,increcand sa-i desparta. Nu mi-a placut de loc de ea,inca de la inceput,iar pe parcurs a inceput sa ma enerveze din ce in ce mai mult.In ultimele episoade imi venea sa o iau la pumni.
Deasemenea nu mia placut de idioti din trupa ASk.Cum au putut sa-l bata in halul ala pe Shu.Nu era vina lui daca ei nu aveau talent si trupa Bad Luck era mai buna decat trupa lor.Trebuia sa accepte asta cu demnitate sau sa munceasca mai mult pentru a deveni mai buni.
Voua ce personaje nu va plac si va enerveaza?
Interesant topic... poi... vai ce la-s strange pe Kitazawa de gat! Cum indrazneste sa se ia de Yuki al meu:grr:. Oricum si ASK-u e enervant, vorba ta! Totusi nu prea pot sa fiu de acord cu tine in legatura cu Mika. Ea pur si simplu nu vrea ca Yuki sa sufere din nou.
Si in orice lume vor fi inamici, ... personajele negative isi au rostu'! De ex daca Yuki nu ar fi avut amintirea aia naspa cu Kita, atunci crezi ca s-ar mai fi plimbat prin parc la ora x ca sa-l intalneasca pe Shu?

In primul rand nu imi place de ce de la ASK. Pur si simplu ii
detest, mai ales pentru ce i-a facut ala lui Shu-chan al meu.:love:
Imi venea sa-l strang de gat.Apoi mai este si Thoma.Nu ca nu
l-as suporta...imi place de el dar cateodata este cam...bagacios in
treburile lui Yuki.Ma cam enerveaza cateodata.

#2
Un topic asemanator este aici

THREAD CLOSED !
[Imagine: aaaakip.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)