Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pentru curiosi :P

#1
Salutare everyone Smile.Sunt noua pe aici(chiar foarte noua) si din cate am vazut,toata lumea se prezinta deschizand un nou topic...Sa incepgandac

Nume: Georgiana,dar mai bine spuneti G sau Setsuna --> Me n_n
Localitate: Bucuresti ...
Varsta: Desi am observat ieri ca nu sunt cea mai baba de pe forum 24 cred ca sunt totusi printre ei -->15 ani,zodie rac
Hobby-uri: Imi place enooorm sa desenez si asta nu doar pen' ca-s fan anime 10 pur si simplu SmileSa merg cu bicicleta,sa ma pliiimb...sa citesc...sa calatoresc...etc etc
Music: Well in afara de muzica clasica,mai ascult punk,punk-rock,metal,symphonic rock,alternative...siii...poate putin house nu prea mult
Anime-uri:Va anunt de pe acum ca nu sunt genul ala de fan care a vazut toate episoadele unui anime,si stie absolutalmente tot despre el.Din pacate,nu-s asa 71.Am vazut cel mult 10 episoade cam din fiecare anime(alea mai cunoscute).Chiar si asa,imi plac anime-urile.Cel mai mult mi-a placut Wolf's Rain(pe care m-am chinuit vara asta sa-l vad pe tot si n-am reusit 45)
Ca sa inchei cu chesti banale,ador albastrul,rosul si portocaliul si verde imi place,dar mai putin.
Dintre flori,prefer trandafirul,liliacul,(uuf!!!si am vrut primavara trecuta si eu un liliac si n-am reusit sa iau de pe la nimeni 20 )ghiocei,lacramioare,zambile,albastrele...si altele
Carti: Mi-a placut enoooorm de muuuuult Stapanul inelelor...cu tot cu Hobbitul si Silmarilion :X,Sa ucizi o pasare cantatoare,Ziua trifidelor,Frankenstein,Cismigiu & Com. ... si cam astea au fost cartile care m-au impresionat.Or mai fi fost si altele...da' la ora asta nu-mi mai aduc aminte.


Ce sa mai zic?! Daca sunteti curiosi si vreti sa aflati si alte lucruri 106(acuma,sincer,nu-mi vin in minte acele "alte lucruri" Poate voi o-ti fi mai inspirati) atuncea intrebati Smile.

n_n Have a nice day n_n

#2
well...salut si tie si bine ai venit pe forum sper sa te
intelegi cu toti si sa-ti faci prietenni.Toate intrebariele
care vroiam, ai raspuns tu asa ca nu stiu ce sa te intreb in afara de ce animeuri ai vazut? si manga ai citit?
Cam atat welcome and happy posting and no spam
-

#3
Bine ai venit la noi pe site, Georgiana sau Setsuna 71
Nu prea stiu ce te-as mai putea intreba, ne-ai dat deja o gramada de informatii despre tine 43
Hai sa te intreb totusi... ce formatii preferate ai? 39 Daca asculti metal simfonic, ai auzit de Therion? Ce parere ai despre ei?

Sper sa iti placa pe Zup ^^
Happy posting!

#4
O gramada de informatii?!Pey am uitat sa va dau seria de la buletin,cnp-ul,cat port la pantof,cati "metri" am,cate kile am,la ce liceu invatz,unde locuiesc .Vezi 10?Am uitat destule 71 Kiddin' Smile

Da,am auzit 43 canta super :Xuna dintre formatiile mele preferate(desi nu stiu cam nimica despre ea )in general nu stiu prea multe despre trupe 71.
Well...place Sunrise Avenue,Lostprophets,Linkin Park,Good Charlotte,Death on Wednesday,Nightwish,Therion10,Sum41(adooor vocea tipului :X)Moby!!!...Foo Fighters,Skillet,Gorillaz,Coldplay...+putzin Aiden si Dark New Day... 4 cam astea ar fi... Smile

#5
Akasuna Lynn A scris:well...salut si tie si bine ai venit pe forum sper sa te
intelegi cu toti si sa-ti faci prietenni.Toate intrebariele
care vroiam, ai raspuns tu asa ca nu stiu ce sa te intreb in afara de ce animeuri ai vazut? si manga ai citit?
Cam atat welcome and happy posting and no spam

Oups! N-am apucat sa-ti raspund:001_rolleyes::blush2::blushing:

N-am citit nici-o manga 21In general nu-mi irosesc timpul degeaba 4.Ori vad anime-ul in varianta animata21) ori nu-l vad deloc 4

Anime-uri..in oridine cronologica 71

1)Sailor Moon
2)DBZ
3)Kamichiu
4)Inuyasha
5)Spiral
6)Yyh
7)Kaleido Star
8)Slayers
9)Naruto
10)Shaman King
11)Oban
12)Love Hina
13)Wolf's Rain

4 Cam atat.V-am spus ca n-am vazut cine stie ce n_n

#6
Nu maie nimik de intrebat despre tine,dar nu ma pot abtine sa nu zic welcome.Sper sa iti placa ZUP...distractie placuta la postat3
You hurt me,but I kill you!
What doesn't kills you
Gets you stronger!



[Imagine: narutodemon_xl.jpg]

Yondaime & Naruto,best hokage and best ninja,what a combination...

[Imagine: Naruto__Naruto_and_Yondaime_by_Risachantag.jpg]

[Imagine: chibi_933.gif]
Adenthielis, chibi-ul lui seeergiu


Bancuri,glume,avem de toate !!!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)