Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pasteluri si alte soiuri de zaharuri.

#1
Buna! ma numesc Iris, am 15 ani si sunt din Vest(al Romaniei,nu va faceti idei XD). Pasiunea mea e scrisul,unde de mica am avut talent, sa spun asa (modestia nu imi va fi vreodata virtute). Mi-ar place sa stiu desena, dar c'est la vie...anyway, cred ca am noroc chiar si cu asta. Culoarea mea preferata e lila pal cu stelute aurii(stiu,dar o singura culoare e anosta!). Mi se spune des ca sunt mincinoasa si vicleana,dar folosesc chestiile astea doar cand e neaparat nevoie(obtinerea a mai multa budinca e important!). Uneori am impresia ca sunt mai inteligenta ca ceilalti,mai ales cand ei se preocupa cu chestii precum vorbitul frumos sau manierele. Da,stiu, am o mentalitate de 8 ani, dar sunt asa asa pentru ca pur si simplu imi place sa le fac zilele oamenilor.(yea, I-m making all the days XD Ye ye ye ye ye). Pe de alta parte sunt o sportiva groaznica,ma cert mult si sunt lenesa si zgarcita. Ascult muzica de toate felurile, mai putin manele si populara. Depinde doar de zi. Cand sunt mai electrizata aleg heavy metal, iar cand sunt melancolica(urasc aceasta stare) ma apuc sa ascult chiar cantece lente de iubire(scarbos!).
Oamenii care ma enerveaza pe mine sunt cei care sunt prosti si incep sa jigneasca persoane mai inteligente. Sau cei prea manierati care imi scot ochii cu reguli de comportament(ai auzit,nu-i asa mama?!).
Animalul meu favorit e cainele,dar imi plac si hamsterii. Odata(de ori,na) i-am bagat in casa fara permisiune,si de fiecare data au evadat si au ros cateceva. Ma pregatesc pentru a 3a oara 19 (de data asta folosesc borcan).
Cred ca amscris o gramada,dar nu prea ma pot opri.Sunt ca o mitraliera blocata(nu,ca o bazooka incarcata cu cocktail molotov!).
Ei bine,mai intrebati-ma si voi!
Intrebari:Se poate posta un fic pur si simplu sau ai nevoie de vreo aprobare?
Seriously?

#2
Bine ai venit pe Animezup, Haruchi!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Welcome here...
Nu prea am ce sa te intreb pentru ca ai zis cam tot da' hai sa nu fie postu prea golut soo
Manga servesti?
Pentru fic nu-ti trebuie nici o aprobare sau altceva,deci dute si posteazal.
Welcome din nou,azazel say goodbye
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#4
Welcommz, Iris !
Nimic, nu prea am de spus nimic. 21 Inafara de caldurosul bun venit, zau ! :3..
PAi, o descriere mega-kilometrica dupa lenea din creierul meu, ce pot sa zic . xD
Umz, cam atat...
D ' Neata !:bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)