Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Parteneri de duel

#1
Bun.
Asa cum zice titlul, in cazul in care doriti sa organizati un duel si nu stiti cu cine, puteti posta aici, asta ca sa evitam deschiderea a altor topicuri (pe la AMV duel, Fan Fic, Gfx duel and so on) cu titlul 'Cine vrea duel?' sau 'Caut partener. Se ofera cineva?'

Pur si simplu, postati aici cand cautati un partener de duel ^^

Lia.edit: Specificati la ce sectiune, ce tema v-ar interesa, etc, mai multe detalii.

#2
Bun, avand in vedere ca am batut pe toata lumea la cap sa se deschida topicul 'Duel Oratoric', e cam urat din partea mea sa nu postez chiar deloc acolo24.
So, dear animezup users, se ofera cineva la o cearta intelectuala, non-violenta?
In legatura cu tema... i can accept pretty much everything, please surprise me. ^^
[Imagine: wmb5n8.jpg]

#3
Caut partener!
Sectiunea: AMV
Tema: Sunt deschisa la orice

#4
Sectiunea: fotografie
Tema: ma gandeam la ceva de vara sau fructe pentru ca e sezonul lor. Oricum, sunt deschisa la orice Smile
Si ca o informatie suplimentara: nu musc
[Imagine: YWk6O.jpg]

#5
Atat timp cat nu te astepti sa pun orice altceva mai mult decat fotografia, I'm game. Sa vad si eu ce-i cu chestia asta pana la coada.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#6
@ K.V.
Challenge accepted bro! Daca ai vreo propunere de topic , o luam si pe aia la rand , dar as propune
"Romania si relatiile internationale!"
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

#7
Ok, in special datorat faptului ca sunt moderatoarea acestei sectiuni, ma simt nevoita sa mai inviorez situatia.

In primul rand, o rugaminte catre useri: Daca nu mai facem dueluri, sectiunea asta va fi scoasa in curand, din lipsa de activitate - iar dupa mine chestia asta constituie un lucru trist. Asa ca, va rog din tot sufletul, haideti sa mai aducem activitate si pe aici. Eu cred ca e un lucru interesant, mai ales ca iti pui singur la incercare spiritul competitiv.

Doi: Eu una sunt deshisa oricarui gen de duel - cu exceptia AMV, nu c-ar fi ceva dar.. nu ma pricep destul de bine - asa incat astept aici doritori care vor sa intre in competiei. FF/FA/GFX, nu conteaza. Aceept orice!

So, cineva?!
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#8
Niska, hai cu mine un duel la GFX 108.
108
108
108
108
108
[Imagine: Jun0xCa.png]

#9
I'm in 4 Concurez cu cea mai mare placere! Faci tu thread-ul? Mai vrea cineva sa participe?! Tema.. cred ca mi-e indiferent, atata timp cat e ceva sugestiv.. Iti multumesc mult ca ai raspuns rugamintii mele. Mai asteptam duelisti.
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#10
Fac eu topic-ul, tema sa fie... abstract? Sau daca vrei freestyle 106. Daca mai vrea cineva este bine-venit, am mai avut eu cu FreeToLove un duel in trei 24

Edit: ok, imediat. Cat timp vrei? Eu si azi pot face semnatura 106.
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)