Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pam pam...

#1
Pam pam...

Hello! Nice to meet you all! ^^

Eu sunt ella, dar imi iubesc mai mult nickname-ul. Sunt pasionata de animeuri de cand ma stiu si am vazut o gramada, cam toate genurile(mai putin romance, acolo sunt doar cateva pe gustul meu) si sa nu uitam de mica marea mea obsesie yaoista. Printre animeurile mele preferate se numara: Death Note, Code Geass, One outs, Prince of tennis, Inuyasha, Yuyu Hakusho, Flame of Recca, Full Metal Panic Fumoffu, Naruto, Yu-Gi-Oh!, Loveless, Vampire Knight, Shiki...
Imi place sa rad si sa-i fac si pe altii sa rada, daca duceti lipsa de bancuri ma puteti cauta, am stocate in memorie o gramada.
Ador cam orice joc, nu dau inapoi de la provocari (bring it on! ). Yu-Gi-Oh! players va astept! (imi place jocul si oricand as face un duel ^.^).
Sunt multe de spus, dar nu vreau sa va plictisesc asa ca bye-bye!

See you around!

#2
Bine ai venit pe Animezup, agent 007!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salutare ! bine ai venit pe taramul Vulpi Portocal.
Sper sa ai o sedere cat mai lunga si spor la postare...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)