Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce psp recomandati?
Psp 1004
0%
0 0%
Psp 2004
0%
0 0%
Psp 3000/3004
100.00%
3 100.00%
Psp go
0%
0 0%
Psp e1004
0%
0 0%
Total 3 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

PSP

#1
Vreau sa achizitionez un psp la prima mana pentru jocuri mai recente|(saboteur,assasin creed,gta 4,batman arkham city, si cele ce vor aprea in 2012).Psp go am observat ca este umpic mai scup,in rest ce optiuni as mai avea??
Ar pute rula jocurile spuse mai sunt un Psp E1004?? ( http://www.kauf.ro/products/Consola-Play...E1004.html )
Recomandati?
Ma gandesc ca e bine pus aici,daca nu stergetil sau mutatil.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#2
Un 3000 are un ecran mai bun decat celelalte. In rest e aceeasi dracie doar ca are ceva mai mult ram. Daca are firmware peste 5.03 e mai dificil de modat. Si crede-ma ca te intereseaza sa modezi o jucarie de asta pe simplu motiv ca-i cresti foarte mult functionalitatea si ce poti rula pe el.
Jocurile alra NU sunt pe psp tata, alea sunt pe PS3. Total alta mancare de peste si total alte preturi.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#3
Mai bine iti achizitionezi un PS3, daca scopul tau e sa joci ultimile iesiri in domeniul jocurilor de consola. Depinde de unde cumperi PSP-ul meu 3000 a fost 135 £, pe langa cel Go care era doar 100£, iar un PS3 slim il gasesti acum daca ai noroc la 150£ cu doua jocuri gratuite.

Singura chestie pentru care as opta pentru un PSP din nou (l-am dat pe al meu), e pentru faptul ca se poate moda mult mai usor. Am cheltuit foarte multi bani pe jocurile de PS3, dar eh, riscul meseriei.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)