Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

PS work

#21
ultima " creatie " 21 din lipsa de ocupatie >.< totusi a iesit ceva bun 21 astept pareri 5

[Imagine: underground.png]
[Imagine: colorscs.png]
________________
Hear the colors


#22
mda ... cam bate vantu pe aici 21 in fine ... ceva ce ar fi trebuit sa fie un tutorial da mi-a fost lene >.< sa-l mai scriu si a ramas lucrare pt mine 21 btw alysu ... puteai sa inveti ceva de genu 21

[Imagine: colorscs.png]
[Imagine: colorscs.png]
________________
Hear the colors


#23
%$@#^$#@ am uitat complet sa comentez lucrarea aia =.=== enfin o fac acum, daca nu am putut face atunci...

Photomanipularea aia mi-o place enorm de mult, insa mi se pare ca ai cam exagerat la c4d 21 par prea... cum sa zic 39 exagerate intr-un fel, dar imi plac cum le-ai aranjat. Imi plac culorile ce predomina, insa ma gandeam, daca faceai fundalul [ma refer la perete/podea fara pers] b&w cum ar fi aratat? 39 anyway, excelend job 4

Asa, acum la tutorial pt mine =.= ti-a ieshit "wow" nu stiu cand il voi termina, dar enfin...

Singurul lucru care nu imi place e acele linii... =.= nu le-ai putut pune pe overlay/soft light sau ceva sa nu para asa de evidente... mie una nu imi plac... acum inteleg de ce ai ales acele culori de verde 21 si acum imi place, ce mi-a ieshit mie nu o sa iti vina sa crezi .... oricum, imi place si mai astept lucrari de la tine 15

ps: srry dk am greseli dar ma dor mainile ingrozitor si abia tastez...
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#24
Nu ma simt bine, de fapt ma simt oribil si vreau sa ma duc sa ma culc, dar nu e corect! Ti-am promis ca trec si desi intarziata sunt aici. Nu pot spune prea mult fiindca chiar nu sunt in masura sa critic din moment ce esti mai bun ca mine in PS, eu nu cred sa fi facut mare branza in domeniul fotomanipularii, aici te admir. Imbini elementele foarte bine si ai simtul artistic destul de dezvoltat incat sa-ti dai seama ce vrei exact de la imagine, iti iese nu am ce spune.

In rest toate bune si frumoase, astept sa vad ce idei iti mai trasnesc prin cap xD. Spor 5.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#25
hm ... cateva semnaturi

[Imagine: comandakatutza.png]

[Imagine: comandaalysu.png]

[Imagine: sotwh.png]

[Imagine: comandamittwoch.png]

[Imagine: semnatura1.png]

puse in ordinea executarii 4 astept pareri 106
[Imagine: colorscs.png]
________________
Hear the colors


#26
Primul sig
Mi se pare interesant ca ai lucrat in alb negru dar...exista si un dar.
Textul e pozitionat cam gresit, nu trebuie sa il bagi chiar in personaj, arata ciudat.
Daca foloseai si un alt font si il mai micsorai un pic era ok Smile
Mi se pare si un pic aglomerat nu pot sa inteleg prwa bine, totul e in ceata ( poate asta a si fost obiectivul tau) nu stiu 39. Cred ca acolo sunt 2 persoane 39 si parca ala e sebastian :X
Putei sa ii lasi fata libera fara sa mai pui un brush acolo...e chiar in plus... si c4d...cred ca ce ai flosit acolo e mai mult c4d...incearca sa lucrezi mai mult acolo. E un pic cam hotic. Dar stiu ca e un pic mia dificil sa lucrezi cu ele Smile.
Asa hai ca am zis prea multe la primul...
la al doilea...ceva mai bine Aceeiasi problema cu textul. Aici nici nu se vede de brush. l-ai acoperit.
Am inteles ca scrie Alysu pana la urma. Ai grija cu pozitionarea lui. Daca inteleg bine ai flosit un c4d pe personaj? 39 si ma refer la dunaga aceea 22. Chiar e in plus. Imi place idee ta de fum, asta e interesanta Smile alaturata cu acele stelute, stiu brushul ala Smile....Si as mai avea de spus dar mai sunt inca 3
La al 3...asta mi se pare mai bun Aici imi place cum ai lucrat..textul e pozitionat mai bine aici e ok
La 4. calitatea imagini e cam proasta....trebuie sa mai lucrezi la c4d ala nu sa il pui si sa stergi acolo unde ii acoperea fata si gata. Trebuia sa mai lucrezi la el sa fi mai creeativa.
In fine, probabil nu aveai chef.
Asa si 5 asta imi place mult e cel mai reusit
Well deci succes in continuare. Gambate
[Imagine: misterios.png]

#27
hm ... in primu rand sunt baiat 21 deci sa fiu mai creativ 21 in fine toate c4d-urile sunt lucrate destul de bine 106 si brush-uri nu am folosit la niciuna >.> stelutze dau altceva detest asta 21 e doar standard modificat 106 so cand e vorba de comenzi ... ca toate in afara de aia cu avionu 21 sunt comenzi si mai mult nu poti face cand userii iti dau imagini low quality >.<

smudge ftw :X mai astept pareri 21
[Imagine: colorscs.png]
________________
Hear the colors


#28
uh sorry atunci, asta patesc cand nu sunt atenta 22...
gomene Smile si stiu cum e sa lucrezi cu imagini low quality, e mai dificil.
[Imagine: misterios.png]

#29
m-am gandit ceva timp dak sa pun lucrarea sau nu ... dar totusi o pun Smile e singuralucrare pentru mine special ... n-am pretentii sa intelegeti ce reprezinta ...are o valoare sentimentala destul de mare pentru mine ca reprezinta viata mea ... here it is

http://img828.imageshack.us/img828/5205/10years.png
[Imagine: colorscs.png]
________________
Hear the colors


#30
hm ... ceva nou ... lynn vroiai sa vezi ce pot scoate din stock-ul ala... 21) ei bine uite ce mi-a iesit mie 21) 4

[Imagine: jumpb.png]
[Imagine: colorscs.png]
________________
Hear the colors





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)