Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Uhm freakin' me

#1
Hi I'm Elena O_o, pe scurt sunt: ciudata si demodata. Rolleyes


Me:
I'm a manga snob ,imi plac mai mult manga-urile decat anime-urile. Imi plac iepurii roz [dar asta nu inseamna ca imi place culoarea c'mon o detest, dar iepurii de acest gen sunt fluffy si kawa] >3: pink bunnies, penguins, dolphins, panda bears, wolves and cats ,de mentionat faptul ca sunt o mare iubitoare de animale in acelasi timp vegetariana x.x'si respect natura si sunt ecologista I know I suck.
Imi place foarte mult Japonia, j-rock-ul, yaoi-ul&ecchi-ul,
doujinshi-urile si sa citesc carti. Cartea mea preferata este: Memoirs
of a Geisha de Arthur Golden ,oricum cartile sunt mult mai bune decat a te uita la T.V ,cel putin pentru mine. Urasc manelele si acum serios nu pentru a fi la "moda" or stuff ci pur si simplu le detest, sunt doar niste oi drogate&constipate cu ciuperci care par a fi strangulate.
Hobby-uri: sa citesc, sa ascult muzica, sa studiez si sunt obsedata de stiinta.

Manga&anime:
-genuri de anime: shounen, action, mecha, drama ,horror.
-anime-uri preferate: Claymore, Ergo Proxy, Death Note, Elfen Lien, Ouran HS Host Club, GantZ, DearS, Ginga Densetsu Weed, Black Lagoon, Code Geass, D.Gray Man, Bakuretsu Tenshi, Black Lagoon, Chrno Crusade, Devil May Cry, Heroic Age, Pani Poni Dash!, Tengen Toppa Gurren Lagann, Wolf's Rain, The Legend of the Blue Wolf, Strawberry Panic
-genuri de manga: shounen, shoujo, slice of life, mature, yaoi, shounen-ai, drama, shoujo-ai, horror, tragedy,
-manga-ka preferati: Clamp, Shiho Suguira, Takanaga Hinako, Toujo Asami, Yuki Kaori, Shiro Miwa, OH!Great, Obata Takeshi.
-manga-urile preferate: Vampire Knight, Desire Climax, D.Gray-Man, Rosario+Vampire, Bitter Virgin, Xxx Holic, Air Gear, Zettai Kareshi, Fairy Tail, Bleach, Five, One Piece, Dogs:Bullets & Carnage, Black Lagoon, Special A, Battle Royale, Book Club, Ban Hon Sa, Boogiepop Doesn't Laugh, Boogiepop Duel, Teacher's Pet, Angel Sanctuary .

Music:
-genuri:
#J-rock
#Progressive rock
#Psychedelic rock
#Death rock
#Electro Rock
#Hard rock
#Heavy metal
#Death metal
#Black metal
#Anarcho-punk
#Blues
-bands: Dio [Distraught Overlord], Sadie, LAREINE ,Exist+Trace ,the GazettE, Nightmare, X Japan, Dir en Grey, Alice Nine, Phantasmagoria, Moi dix Mois, An Cafe, SuG, LM.C, Deluhi, ViDoll, Versailles, Luna Sea, Ayabie, Plastic Tree, Perfume, T.M. Revolution, Charlotte, D'espairs Ray, CoRe the Child, MUCC, ELLEGARDEN, 176biz, XTRiPX, Kagerou, SADS, -Oz-, Ichigo69, Screw, Juliadoll, Capsule, Fujifabric, Aikaryu, Metronome, moll'e node, Unsraw.
And:
The Black Dahlia Murder, UnearthDragonforce, Atreyu, As I lay Dying, Underoath, Godsmack, Mudvayne, Slipnot, Metallica, Papa Roach, Arcturus, Opeth, Maudlin of the Well, Amon Amarth, Ensiferum, At the Gates, Death, Black Sabbath, Unexpect, Kreator,Rage Against the Machine, Agalloch Iron Maiden, Megadeth, Metallica, Machinae Supremacy, Slayer, Motorhead, Carcass, In Flames, Children of Bodom, Symphony X, Liquid Tension Experiment, Apocalyptica, Dark Tranquillity.
le ascultam intr-o vreme inainte sa ascult j-rock, dar si acum imi plac.

Imi puteti spune Elena, Tahy sau Lum fara -chan, deoarece turbez.
Anyway sper ca nu v-am plictisit cu romanul meu de 2 lei, gomen
T. T.

#2
Onee,se pare ca ai aterizat si tu p'aci O.O (* hugs her until she faints*)
Intrebari nu am ce sa te mai intreb,te stiu mai mult decat suficient ^_________^ si in plus descrierea ta completeaza nelamuririle mele ( nu ca as fi avut x.x )
nyappy posting~desu meow , have fun and a long sit here ^_^
バイバイは姉妹もう一度見、!

#3
Ce C.V bun (: Well..Welcome hug [prea banal stiu stiu] So..What should I say? Oo Ce m`a multumit a fost ca am vazut Clamp la manga-ka..poti enumera cele cititle de la ele? 5 And..Some Fav characters 39 din anime/manga enumerate [Nu pe toate ca ne apuca maine ._.] And..Any passion for drawing/writing/gfx`ing/making amv? Atata timp cat esti yaoi si yuri[shoujo-ai whatever] liker/lover...enumeri cateva manga/animeuri? ^^
See you around,don`t spam and stuff like that -____-
See ya!
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#4
iti plac stiintele , esti ecologista, asculti an cafe si iti plac iepurasii roz? unde ai fost pana acum soro'?!
marog...Heya and Welcome on Animezup. interesanta descriere.
intrebari? hmmm...
--->daca tot esti 'obsedata' de stiinte..ai vreo una preferata?(fizica chimie stiintele naturii..ceva?)
--->dupa parerea ta, care ar fi cea mai buna melodie de la AnCafe?
--->ce zodie esti?
--->ce culoare iti place cel mai mult?
cam atat....remember to have fun!
Bye-bye




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)