Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Otaku Festival 2011- editia a V-a

#11
Bun, vin cu stiri de la MangaShop 4
Amatorii de manga care vor veni la Otaku ar face bine sa inceapa deja sa isi puna banii deoparte!
In curand va incepe o campanie care le va permite amatorilor sa plaseze comenzi de manga-uri pe care le vor ridica apoi, in mod gratuit, de la Otaku Festival.
Cu alte cuvinte, incepeti sa economisiti pentru ca anul asta exista sansa ca la Otaku sa gasiti cu siguranta manga-urile care va intereseaza!

#12
Vin şi stau în ambele zile. Aşa că cei care mă vor 21 adică să mă vadă ne întâlnim acolo cu toţi.
Voi pleca luni înapoi din cauză că va fi cald şi frumos şi nu se întunecă devreme.
-

#13
Parca tu, Lynn, mi-ai spus de maica-ta care-si facea griji ca ai ratat autobuzul de duminca.
Acuma ai indulcit-o pe maica-ta ?
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.

#14
Citat:Parca tu, Lynn, mi-ai spus de maica-ta care-si facea griji ca ai ratat autobuzul de duminca.
Acuma ai indulcit-o pe maica-ta ?

I-a trecut. Asta a fost acum un an.
-

#15
I-ai spus ca nu mai dormi in Gara si te-a lasat, sau cum ?
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.

#16
Well, eu voi ajunge cel mai probabil doar în prima zi, însă nu-s încă sigură, căci totul depinde de programul meu din weekendul cu pricina. =D
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#17
Eu vin clar, deși cred că numai sâmbătă, dar încă nu știu ce va fi weekend`ul acela. Anyway, nu scăpați de mine. ;;]
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#18
60% se voate sa vin daca am chef si celalalte 40% e chiar opusul... Daca e sa vin nu sunt sigura daca as putea sta in ambele zile sau daca stau foarte mult. Din cate am vorbit cu Lynn daca e sa vin, o sa ma astepte si, daca e sa vin cu frati'miu, prietenul ei va sta cu el (nu e fan anime frati'miu, mai mult Guta si Salam ^^). Anyway.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#19
Legat de jocurile de la Otaku...
Am vorbit azi, la Battlekon, cu una dintre persoanele care va fi responsabila cu asta si va pot spune ca anul acesta vor avea o sala separata pentru gaming, deci nu vor mai bloca holurile ca in anii precedenti 4
De asemenea, am inteles ca vor avea si un buget destul de ok pentru premii la concursuri

#20
Hmm..
Eu nu stiu ce fac weekendul acela 39
Nu stiu daca vin singur, nu am mai fost niciodata la Otaku.
@Deea2Helen vrei sa mergem impreuna? ca nici eu nu stiu sa ajung pe acolo 24
HOT. SEXY. and POWERFUL.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Otaku Festival Miauti 5 5.433 05-04-2015, 10:40 PM
Ultimul răspuns: Romania
  Otaku Festival Miauti 22 14.240 08-06-2014, 08:22 AM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness
  Otaku Festival 2013, 11-12 Mai Reactive 18 13.542 15-05-2013, 06:38 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Otaku Festival 2012 Flaw 42 35.576 01-06-2012, 12:02 AM
Ultimul răspuns: mariska
  Festival Otaku 2011 Horia K 0 3.629 14-03-2011, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Horia K
  Otaku Festival 2010 Flaw 55 48.117 23-05-2010, 12:06 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)