Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Orenchi no Furo Jijou

#1
[Imagine: 67085l.jpg]

Citat:Tatsumi is a high school boy who lives by himself. However, a devastatingly handsome merman named Wakasa moves into the bathtub in Tatsumi's home. Wakasa is a bit self-centered but cute, while Tatsumi is cool but a busybody.

Nu pot sa spun decat wayyyyy toooo cute xD! Episoadele sunt scurte, fiecate episod are 4 minute, din pacate. Tatsumi se lasa manipulat de catre Wakasa si incearca sa ii faca pe plac in orice fel. Wakasa e un merman, unul destul de pofticios si nu de putine ori isi invita sau nu prietenii in cada lui pentru a petrece. Trebuie sa mentionez ca are prieteni unici si dupa parerea mea foarte amuzanti. Cele doua personaje se completeaza reciproc, Tatsumi fiind calm pe cand Wakasa are mult prea multa energie. Opening-ul e in mare contrast cu actiunea, ceea ce mi se pare foarte amuzant, deoarece si in Free!! observam acelasi lucru. Merita vizionat si adaugat in lista doar pentru starea de bine pe care o ofera. Have fun xD!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#2
Waaaaa, nu pot sa cred!!! DeDal N esti geniala... acum cateva zile am vazut chestia asta pe facebook si voiam sa il vad, doar ca nu imi mai aminteam numele....
Ahhh, o haurime de anime Crazy-monkey-emoticon-136
Abi ce m-am uitat la 7 episoade pana acum si e tare dragut .. pacata ca-i scurt, voiam mai mult.
Dap, merita vazut ca e amuzant...
bule bule bule... awww????? bule peste tot.... he he he
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)