Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

PTF - ul Pandorei.

#21
Ma bucur ca ai adus nextul. Imi place dragostea pe care o ofera Gio lui Justin si ma bucur ca Matt nu va mai putea sa ii faca rau micutului. Sper ca Justin sa treaca peste toate cu ajutorul lui Gio si cine stie poate ca el va fi potrivit pentru Justin. Dragostea de mama este esentiala, chiar daca printii lui Justin nu prea au aratat ca tin la el, nu au avut incredere si acum o sa-l trimita inapoi la Pandora. Se pare ca o mare parte din rautatile de la Pandora au disparut, ma bucur ca poilitia s-a trezit in sfarsit, iar pe Matt nici ca-l pot uita pentru ce a facut. Bafta la scris si nu uita te rog sa ma anunti cand postezi urmatorul capitol.
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#22
Wow...nici nu stiu cu ce sa incep.
In primele capitole m-ai tinut cu sufletul la gura ca habar nu aveam ce insemna PTF. Crede-ma, nu ma asteptam sa insemne place to f**k. Dar place la mine foarte mult. Cum am mai spus: Matt e nebun de legat...si sadic..si... lista continua. Dar sexul a fost bestial. Impuscatura de dupa nu prea.
Oricum, ma bucur ca justin e ok si ca giovani e alaturi de el.
Deci, ai facut o treaba nemaipomenita. Personajele sunt dinamice, destul de bine dezvoltate si chiar daca scri capitole mai scurte actiunea nu e grabita. Curge lin, iar povestea prinde contur incet, dar sigur.
Abia astept urmatorul capitol.
Multa bafta la scris poop

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#23
Ha, smechero. Aici "PS : Justin va înceta să mai povestească din acest capitol. Îmi pare rău. " mi-ai dat impresia ca Justin va muri, la fel ai facut si la sfarsitul capitolului. Al naibii Matt, credeam ca e si el putin mai normal, dar e dus rau. Din ultimul capitol am putut rasufla usurata ca Justin traieste si se afla chiar intr-o stare bunicica. Noroc cu Giovanni, care, dupa ce am citit primele capitole nu credeam ca va fi atat de prezent in preajma micutului. Imi cam pare rau ca M. a disparut din peisaj, dar sper sa nu fie forever asa, oricum si-o merita. xD Well, mi-au placut capitolelele si le-am citit, chiar daca nu am lasat comentariu. chu~




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)