Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Challenges

#1
Hello, hello~! Am deschis acest topic, desigur la sugestia si inventivitatea lui Aly <3 care mi-a inmanat mie acest mic 'proiect'. Este vorba de o mica intrecerecare va lua parte la o anumite perioada de timp, depinde cat de mult vă va placea. E un concurs simplu si distractiv care implica creativitatea si talentul vostru de a scrie.
Este vorba de scrierea a unor one-shots, care vor avea o anumita tema [data de mine] siiiiii va trebui sa indepliniti niste mici conditii. ^.^
Spre exemplu as putea sa va dau 3 cuvinte, hmm~ caine, pisica, dovlecel si voi trebuie sa le aveti obligatoriu in one-shot-ul vostru. ^^
Votarea se face prin 2 moduri. Printr-un poll, care va fi afisat odata ce am lista cu participantii si operele lor, prin care va acumula cate doua puncte fiecare participant pentru fiecare vot SI ce care vor comenta si vor vota lucrarea preferata, acel autor cu lucrarea respectiva vor primi cate cinci puncte.
Inscrierile se fac prin PM[la mine, Aly sau Nya], ca sa pastram un oarecare mister asupra participantilor iar one-shots-urile se vor posta in acest topic.


Sper ca s-a inteles. Deeeeci~ sa dau startul urmatoarei intreceri~!

Inscrierile se vor face pana in 20 Octombrie, iar lucrarile vor fi predate pana pe a 25a zi a lunii curente.

Cerintele sunt:
1.Mere
2. Portocaliu
3. "Ne vedem in viata de dincolo"



Multa inspiratie siiii have fun <3 !
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End
















Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)