Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

One Piece

#1
One Piece este un anime foarte popular peste tot în lume inclusiv România.
Pai şi atunci de ce nu avem un site dedicat acestui anime?(cu info, episoade, discutii).
Deci...întrebarea mea e urmatoarea: Ati dori un site dedicat anime-ului One-Piece?(pt. români binenteles). Veniti cu argumente vă rog, nu raspundeti cu da sau nu.
Eu aş vrea deoarece este un anime foarte interesant care merită vizionat, este un anime care poate nu are atât de multi fani în România ca Naruto sau Bleach şi de aceea cred că este nevoie de un site care să-i convingă pe oameni că acesta trebuie vizionat.
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#2
Suna bine ideea.miar placea sa fie un site dedicat acestui anime.nu lam vazut niciodata si as vrea sami fie prezentat mai detaliat. sa am unde sa vad episoadele si toate astea..imi surade ideea deci raspunsul meu e da
parerea mea ar fi sa nu mai luati doar un singur anime caci nu sunt fani doar naruto sunt fani si....bleach sa zicem. deci ati putea face one piece-....alt anime.sa se stranga mai multi fani si asa facem din fanii animeului x sa fie fani si animeului y
ar fi bine dak ati face asa : anime cunoscut+anime necunoscut (cred ca e o idee buna.
PS:dak se face anunatatima si pe mine maI din timp 410
o.o" wot



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  One-Piece România ady_x 1 3.262 09-03-2008, 08:21 PM
Ultimul răspuns: Fanky


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)