Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Omg, i r n00b again!!

#1
So yeah, am aterizat si pe aici si din lipsa de ocupatie cica hai sa ma [re]prezint. Unii s-ar putea sa ma stie de pe alte forumuri, majoritatea probabil ca nu.
Deci si prin urmare, numele meu e Alex, 18 ani, Bucuresti, am aflat de forum de la Cedik[cred] acum ceva[mai multa] vreme.
Animeuri vazute:
http://myanimelist.net/animelist/baka_sennyo
Mangauri citite:
http://myanimelist.net/mangalist/baka_sennyo
Muzica: lately viking/folk/ power metal n a tad of goth + other stuff *scratches chin*
Formatii preferate: Sonata Arctica, Stratovarius, Elvenking, For my pain..., Folkearth, Leaves' Eyes, Falconer, Haggard, Therion, Nightwish, Within Temptation, Ensiferum, Kamelot, Epica, Rhapsody, Hammerfall, Disturbed, Magica, etc
J rock/pop: am avut o perioada cand ascultam. Acum nu mai ascult decat Phantasmagoria + random anime OSTs
Favourite song at the moment: Leaves' Eyes- The Dream

Daca mai aveti nelamuriri-ask away~

oh da! stiu sa-mi pun avatar, sig, sa postez, sa scriu corect dpdv gramatical, nu folosesc limbaj mirc, nu spammez --> nu e nevoie de c/puri cu citeste regulamentul si nu spama, kay? ^w^
Noi sa fim sanatosi!

#2
Cha Cha aLex.Welcome here....18 ani..iar sunt eu cea mai mica?Urasc asta.Intrebari...chiar nu am.Stai in bucuresti...ca mine!Cred ca e de-ajuns,nu?Nu imi mai ramane sa iti spun decat have fun & spor la postat.Ja Ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#3
Hehe... salut Alex şi bine ai venit în comunitatea noastră.
Sper să-ţi faci mulţi prieteni şi să porţi discuţii foarte interesante pe forum.
Hoh... ai o listă de animeuri şi de mang-uri foarte interesantă şi lungă...bv... 3

Întrebări: Am văzut că urmăreşti Bleach... îţi place acest animeu? te-a impresionat într-un anumit fel..?... dacă da... care sunt personajele tale preferate?
3
Baftă
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#4
@ love_yuki_eiri-mersi^^
@adi_x-am lasat animeul pe la 125 or so, am continuat cu mangaul. Well, ca impresie-hmmmmm... Mai bun ca Naruto, that's for sure, i mean fillerele din Bleach au fost mult mai vizionabile decat cele din Naruto, iar ostul e destul de bun. Ca personaje-it's hard to decide. Imi place de Ichigo, he's fun[Kon too btw xD] Ca tipa imi place de Rukia, she's smthg between a loli n a psycho. Ca shinigami imi place de Hitsugaya-i like shotas, si de Madarame-i mean he's so funny xDD Mai ales cand sora prietenului lui Ichigo had a crush on him cause of his baldness xD. As for vizards, i like Hiyori[again, a tomboyish loli that kicks ppls' butts]. Dintre espada, Ulquiorra si Grimjaw[i was so happy when he wasn't killed in the manga, cause Ichigo stood up for him X3]
Hope that answered ur questions ^,^

#5
Woah... look who's here 21
Hello, Alex! Bine ai venit pe Animezup! Nice to (finally) have you here ^^ But you're no n00b, you're a newb 4
Btw... did you tell anyone your a girl, not a boy? Nu as vrea sa faca si altii greseala pe care am facut-o eu >.<
Happeh posting!

#6
Cedik ^w^ Thx for the rep point thinggie *hugs* Acum ma bazez pe intuitia userilor, in plus imi face placere sa-i corectez. I mean, c'mon, look at my chibi set, how much of an Einstein would u hafta be to guess i'm a chick *blinks*

Oh, random q: voi chiar nu aveti guess the anime ss/manga games? *blinks* M-am hlizit pe aici si n-am gasit *scratches chin*

#7
Salut dawn si bun venit pe aici! Chiar ma intrebam cand ai sa treci si pe la noi xD
De stiut te stiu de pe alte forumuri ,esti destul de cunoscuta ... Mai ales eu te stiam,din cauza ta devin din ce in ce mai buna la desen [nuj daca era nevoie sa o spun ,dar de cand eram noob in adevaratul sens al cuvantului admiram desenele tale si voiam sa fiu la fel de priceputa T.T Nu mai am mult sper 10 ] .
Alta dovada ca esti cunoscuta: ai deja 5 puncte la rep .
Um..mai mult ce sa comentez..Abia astept sa te vad pe la fanart 106

[edit] about the guess it games: esti invitata mea sa deschizi! Chiar ma gandeam sa mai inviorez atmosfera . Dar sa nu devina sursa de spam,pls...

#8
Oh, flatata, what can i say ^^'' Am aparut deja pe la fanart, but i'm not much of a commenter tho *scratches chin* I'm watching ya on devart, ya have a nice style, smthg chibiish abt it in a way, dunno. Abt the games, think i'll start em daca nimeni nu se incumeta, cat despre spam, hell, cate randuri poti scrie la un joc in care tre' sa ghicesti o poza? O_o

#9
Meritai acel rep thingy ^^ Chiar esti desenatoarea mea preferata. Imi place stilul tau pentru ca e plin de detalii. Le-ai luat pe Alexiela si Nymphetamine 4
Btw... cool sig and ava! Is that chibi you?

#10
Wah! stop praising me goddamnit!11 Mai am o gramada de invatat si de exersat :/
Cat despre set... Nu-mi recunosti freza de semi emoida not-so-tru? 15
Make love, f*ck war^^ Peace Y[^w^]Y



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hello *n00b here* Hanako Misaki 8 4.936 06-08-2007, 10:46 PM
Ultimul răspuns: nadepsine


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)