Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohyo Gozimasu!

#1
[/b][b]Buna!ma numesc cristina dar prietenii mei imi spun hinata.am 12 ani.sper sa ne intelegem.

#2
bine ai venit cristina :welcome: sper sa te simti bine pe site si sa-ti faci prieteni
acum....ce-ar fi sa ne spui mai multe despre tine? 3
ce muzica asculti?
ce anime-uri ai vazut?
care sunt anime-urile tale preferate?(daca mai altul in afar de yu yu hakusho)
ce hobby-uri ai?
have fun posting!

#3
Buna,Cristina!
Ce filme preferi?
*yeah,i know,intrebarea este stupida dar celalalte s-au pus* ^^
Welcome!
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#4
am mai multe animeuri preferate.de exempu:inuyasha,slayers,mew mew power,tokyo mew mew,sailor mon,povesti cu fantome,naruto,gravitation,jigoku shoujo,flacarile iluziei,cowboy bebap,spiral,kamichu,shaman king,read the tv,paradise kiss...cred ca mai am dar e greu sa ti le amintesti pe toate.imi place muzica indiana,japoneza si spaniola.felul de muzica preferat e pop.imi plac filmele romantice si cele de actiune.imi place sa ascult muzica si sa navighez pe internet.bineinteles sa ma uit la tv.si multumesc de primirea calduroasa.

#5
Bine ai venit Cristina sau Hinata [cum preferi XD]
Vad ca mai toate animeurile pe care le`ai scris au fost date pe A+ ...deci presupun ca nu ai vazut nici unul pana acum pe net ...
Umm cred deja s`au cam pus tot felul de intrebari .... insa mai am si eu vreo 2 :
1.Manga citesti ? [daca da scrie si cateva mangauri preferate ]
2.De unde ai aflat de AnimeZup ? ... cam atat
Spor la postat ... & no spam desigur ^^


#6
citesc manga:naruto si yu yu hakusho.preferatele mele sunt:paradise kiss,read or die,gravitation...am mai multe.am aflat de animezup astfel:am dat pe google la kurama web si am gasit acest site.

#7
Hehehe... acum vad ca au fost si keyword-urile alea bune la ceva, de ai dat de noi pe google ( nu ma baga in seama, vorbeste adminu din mine 78 )
Ce altceva iti pot spune in afara de un calduros bun venit pe Animezup!
Ne pare bine sa te avem aici si cine stie, daca iti place, poate ne mai faci si reclama 65
Si eu sunt un fan Kurama insa trebuie sa recunosc ca il prefer pe Hiei 10
Ia spune, de cine iti place mai mult... de Kurama ca Suichii Minamino sau ca Youko Kurama?

#8
buna cristina mai spune-ne shi noua ceva despre tine?uhmm cum ar fi ce animeuri ai vazut?care e culoarea ta preferata?care e formatzia ta preferatea?ce fel de hobiuri ai?cum itzi petreci timpul liber?care e stilul tau de imbracaminte?ce fel de muzica ascultzi?
ok pana acum cred ca deja imi zici "uracioasa " sau asa ceva dar chiar vreau sa aflu mai multe so..uhmm vad ca eshti fana kurama cool 4 shi eu il ador pe kkurama aa ca sper ca ne vom intelege dupa cum ai spus si tu..uhmm byyeezz
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#9
imi place cel mai mult minamino.dar recunosc ca-l plac si pe yoko.e simpatic.mai mult imi place minamino.
am vazut toate animeurile difuzate.in special inuyasha.sunt o mare fana a acestui anime.il cred cel mai reusit si e cel mai popular anime.in plus are peste 4000 de episoade.culoarea mea preferata e albastrul.imi plac multe formatii.daca as in cepe sa scriu mi-ar ocupa toata pagina.si imi place mult de tot muzica japoneza.e romantica si delicata.apropo!melodia mea preferata e Change the world.sigur ai auzit de ea.hobiuri..am o multime de hobiuri.cel mai des ma uit la filme indiene.si la "Xena printesa razboinica".nu pierd nici un episod.in timpul liber...ascult muzica s-au ma uit la tv.cateodata ma plimb.ma imbrac in functie de cum prefer.de cele mai dese ori 'sweet'.
ascult karaoke (muzica).[post unit][attachment=27]imi place cel mai mult minamino.dar recunosc ca-l plac si pe yoko.e simpatic.mai mult imi place minamino.
am vazut toate animeurile difuzate.in special inuyasha.sunt o mare fana a acestui anime.il cred cel mai reusit si e cel mai popular anime.in plus are peste 4000 de episoade.culoarea mea preferata e albastrul.imi plac multe formatii.daca as in cepe sa scriu mi-ar ocupa toata pagina.si imi place mult de tot muzica japoneza.e romantica si delicata.apropo!melodia mea preferata e Change the world.sigur ai auzit de ea.hobiuri..am o multime de hobiuri.cel mai des ma uit la filme indiene.si la "Xena printesa razboinica".nu pierd nici un episod.in timpul liber...ascult muzica s-au ma uit la tv.cateodata ma plimb.ma imbrac in functie de cum prefer.de cele mai dese ori 'sweet'.
ascult karaoke (muzica).




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)